banner83
banner126
banner117
18 Kasım 2018 Pazar

Faciadan Dönüldü
banner160

Karatecilerimizden 8 Kupa, 31 Madalya

Hendek Karate Takımı Gaziantep'ten 8 kupa 31 madalya ile döndü.

banner146
22 Ekim 2018 Pazartesi 13:51
Karatecilerimizden 8 Kupa, 31 Madalya
banner168


20-21 Ekim tarihinde Gaziantep’te düzenlenen 10 İl, 31 Kulüp ve 550 Sporcunun katıldığı 6. Zeugma İller arası Karate Şampiyonasından Hendek Karate Takımı 8 kupa 31 madalya ile döndü.
35 sporcu ile Turnuvaya katılan Hendek Karate Takımı, ferdi maçlarda 31 madalya, takım maçlarında 8 kupa alarak turnuvayı tamamladı.

Vatandaşlardan turnuvada mücadele eden tüm sporculara ve Antrenörlere sosyal medyadan kutlama mesajları yağıyor. Kulüp antrenörleri Nurkan Kayacık, Mehmet Kara, Büşra Tosun, Doğan Ateş ve Ümit Atış verdikleri emekler için teşekkür eden Vatandaşlar Turnuvada emeği geçen herkesi tebrik etti.
Başarı ekip işidir diyen Antrenör Nurkan Kayacık, bizlere destek olan herkese Hendek Karate Ailesi olarak teşekkür ediyoruz diye konuştu.

Müsabakada Madalya ve Kupa Alan Sporcular

Caner Atış,
Yiğit Eren Kaba,
Yusuf Eren Temizel,
Arda Berkay Dandan,
Nursena Tokacı,
Esra Kartal,
İclal Köse,
Serengül Adanır,
İrem Durmaz,
Alper Yazıcı,
Ömer Faruk,
İkra Kavak,
Buse Nemli,
Kerem Çakıroğlu,
Anıl Kadir Benli,
Batuhan Şahin,
Yusuf Emir Türk,
Ömer Faruk Akın,
Mehmet Efe Kayacık,
Cemal Ümit Acet,
Yusuf Zeren,
Ensar Işıker,
Emirhan Hane,
Sudenaz Arslan,
Reyhan Gül,
Nisanur Erol,
Sude Sinay Korkmaz,
Beyza Duman,
İremnur Şahin,
Simay Durmaz,
Batuhan Halil Ertaş,
2005-2006 Bayan Takım Şampiyon
Nursena Tokacı
Esra Kartal
Reyhan Gül

2004-2003 Bayan Takım Şampiyon
Beyza Duman
Sudenaz Arslan
İremnur Şahin
İkra Kavak

2002-2001 Bayan Takım Şampiyon
Simay Durmaz
İrem Durmaz
Buse Nemli
Sude Nemli

2005-2006 Bay Takım Şampiyon
Yusuf Eren Temizel
Arda Berkay Dandan
Anıl Kadir Benli
Ensar Işıker
2004-2003 Bay Takım Şampiyon
Yusuf Eren Temizel
Yusuf Zeren
Ömer Faruk Akın
Batuhan Şahin

2008-2007 Bay Takım Üçüncü
Mehmet Efe Kayacık
Yiğit Eren Kaba
Caner Atış

2004-2003 Bayan Takım Üçüncü
Sude Sinay Korkmaz
İclal Köse
İpek Ece Eryılmaz
Sedanur Arslanoğlu

2002-2001 Bayan Takım Üçüncü
Serengül Adanır
Sümeyye Gezmiş
Nisanur Erol

banner167

Bu habere yorum yapan ilk siz olun!

  • Ad Soyad:

  • Yorum:

  •  

    @name x

  • UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında muhatapları tarafından dava açılabilmektedir.
    HAVA DURUMU
    Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
    NAMAZ VAKİTLERİ
    Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
    SPOR TOTO SÜPER LİG
    Tür seçiniz:
    SENDE YAZ
    Ziyaretçi Defteri
    Ziyaretçi Defteri

    Siz de yazmak istemez misiniz?

    Ziyaretçi Defteri
    ARŞİV