banner117

120 POLİSLE TURANLARA ŞAFAK OPERASYONU

Sakarya Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerince Roman Vatandaşların yaşadıkları Hendek Turanlar Mahallesine Şafak operasyonu düzenlendi.

120 POLİSLE TURANLARA ŞAFAK OPERASYONU
banner187


Yapılan baskında aranan 9 kişiden C.Ç.-C.H.-T.H.-C.S.-Ö.B. ve E.T. ile birlikte suç aletleri olan 3 Adet Tüfek, 4 Adet Kurusıkı Tabanca ve bir miktar uyuşturucu madde ele geçirildi.

Sakarya Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele ekipleri, Özel Hareket Timleri, Asayiş ekipleri, Çevik Kuvvet ekipleri ve Hendek İlçe Emniyet Müdürlüğüne bağlı ekiplerden oluşan 120 Polis ile Hendek Turanlar Mahallesine şafak operasyonu düzenlendi.

Polisin yapmış olduğu istihbarati çalışmalar sonucunda Turanlar Mahallesinde daha önceden uyuşturucu ticareti yapan ve cinayet suçlarına karışan sahıslara ve suç aletlerine ulaşmak için 120 polisle mahalledeki 11 eve eş zamanlı operasyon düzenledi. Şafak vaktinde Mahallenin giriş çıkışlarını Özel Hareket Polisleri kapattı ve aranan şahıslar Mahalle dışına kaçamadı.

Şafak Baskınında Cinayet Zanlıları ve Zehir Tacirleri Yakalandı

Polisin yapmış olduğu Şafak Operasyonunda uyuşturucu ticareti yapan ve cinayet suçları firarileri 9 kişiden 6 sı yapılan şafak baskınıyla evlerinden alınarak göz altına alındılar.

Şahısların evlerinde yapılan aramalarda suç aletleri olan 3 adet Tüfek ve 4 adet Kurusıkı tabanca ele geçirildi.

Polis tarafından gözaltına alınan 6 şüphelilerinin işlemleri yapılmak üzere KOM Şube ekiplerince Sakarya Emmiyet Müdürlüğüne götürüldüler.

Bonai diye Fare Zehiri satmışlar

Polisin yapmış olduğu aramada bir miktar bonzai denilen uyuşturucu madde ele geçirildi. Polisin yaptığı istihbari neticesinde zehir tacirlerinin uyuşturucu madde diye fare zehiri sattıkları bilgisine ulaşıldı.

Emniyet Yetkilileri Suç ve Suçlularla mücadele edebilmek için geçe gündüz çalıştıklarını, halkın huzur ve güvenini sağlamak için bu tarz operasyonların devam edeceğini ifade ettiiler.

Güncelleme Tarihi: 12 Ekim 2016, 14:41
YORUM EKLE

banner83

banner184