banner117

HENDEK POLİSİ UYUŞTURUCUYA GÖZ AÇTIRMIYOR

Hendek İlçe Emniyet Müdürlüğüne bağlı Aşayiş ekipleri takip ettikleri şahsın aracında uyuşturucu madde ele geçirdi.

HENDEK POLİSİ UYUŞTURUCUYA GÖZ AÇTIRMIYOR
banner187


Hendek İlçe Emniyet Müdürlüğüne bağlı Suç Önleme ve Soruşturma Büro Amirliğine bağlı ekiplerin yaptıkları istihbari çalışmalar doğrultusunda S.K. isimli şahsın kullandığı 54 H... Plakalı araç içerisinde arkadaşı H.U. isimli şahısla uyuşturucu madde kullandığı bilgisine ulaştı.

Polis ekipleri aracı İlçe genelinde armaya başlayan ekipler aracın İlçe Huzur Evi civarında dolaştığını öğrenerak Huzur evinin bulunduğu Beştepeler caddesinde takip ettikten sonra  pusu kurdu.

Araç ekiplere yanaşınca ekipler aracın önünü kesti ve şahısları aldı. Şahısların yapılan üst aramasında herhangi bir şey çıkmayınca uyuşturucu maddeyi aracın içerisinde sakladığını düşünerek aracı didik didik arayan ekipler titiz çalışmaları sonucunda aracın torpido kısmında uyuşturucu madde ele geçirdi.

Şahısların sorgulanmaları ve işlemlerin yapılması için İlçe Emniyet Müdürlüğü Polis Merkezine götürüldü.

Emniyet yetkilileri, suç ve suçlularla mücadelede daha etkin olabilmek için atandşlarımızın bu gibi durumlarda kurulan Alo WhatsApp Hattı (0505 178 55 54)  numaralı telefona ve 155 Polis Hattına bilgi vermelerini istediler.

Ayrıca yetkililer, kurulan WhatsApp ihbar hattına gelen ihbarların bizzat İlçe Emniyet Müdürü İsmail Baş tarından takip edildiğini ifade ettiler.


Güncelleme Tarihi: 11 Kasım 2016, 14:34
YORUM EKLE

banner83

banner184