Devlet Bahçeli Fen Lisesi’nde Çalışmalar Tam Gaz

Hendek’te yapımı devam eden Sakarya'nın 5’nci Fen Lisesi olacak olan Devlet Bahçeli Fen Lisesinde çalışmalar tüm hızıyla devam ediyor.

Devlet Bahçeli Fen Lisesi’nde Çalışmalar Tam Gaz

Bodrum ve zemin kat işlemlerinin tamamlanmasının ardından 1.kat kolon imalatlarının sırasıyla devam ettiği açıklandı.

Bodrum Ve Zemin Kat Tamam

31 Ekim tarihinde görkemli bir törenle Hendek’te temeli atılan Devlet Bahçeli Fen Lisesinde çalışmalar hız kesmeden sürüyor. Bodrum ve zemin kat çalışmaları tamamlanmasının ardından 1. kat kolon imalat işlemlerine başlandığı ve kısa sürede 1. kat betonun atılacağı ifade edildi.

 Babaoğlu: Çalışmalar Sorunsuz İlerliyor

Yapımı devam eden Devlet Bahçeli Fen Lisesi çalışmalarıyla ilgili konuşan Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu, “Devlet Bahçeli Fen Lisemiz yükselmeye devam ediyor. Yüklenici firmamız ve ekiplerimiz ellerinden geldiğince 7/24 esasına göre projenin teslim tarihine yetişmesi adına çalışmalarını sürdürüyor. Bodrum ve zemin katlarımız tamam, 1. katımızın da kolon imalat işleri devam ediyor. Ekiplerimiz Ocak ayı sonu şubat ayı başı gibi 1. katın betonunu atacak ve sırasıyla diğer katlarımız gözükmeye başlayacak. Şuan için çalışmalarımız sorunsuz ilerliyor. Ekiplerimizle sürekli temas ve iletişim halindeyiz Nasipse Haziran ayı gibi kaba inşaat çalışmaları tamamlayıp yeni eğitim öğretim yılına yetiştirmeyi planlıyoruz” diye konuştu.

Hendek Belediyesi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner83

banner184