banner117

Eğitime Ballı Destek

Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu, Doğanın en güzel hediyesini en değerli varlıklarımıza hediye ediyoruz diyerek öğrencilere bal dağıttı.

Eğitime Ballı Destek
banner187

Ana sınıfı ve 1.sınıflarda yüz yüze eğitimin başlamasıyla birlikte Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu, öğrencilerin ilk gün yaşadığı heyecana ortak oldu.

KOVİD-19 tedbirleri kapsamında başlayan yeni eğitim ve öğretim yılının hayırlı olmasını dileyen Başkan Babaoğlu, okulun ilk gününde öğrenci ve öğretmenlere bal dağıttı.

Salgın tedbirleri kapsamında okulları gezen Başkan Babaoğlu, eğitimin başladığı 32 okulda toplamda 2072 öğrenciye ve onların öğretmenlerine balların ulaştırılacağını söyledi. Dağıtılan kutu içinde 10 kaşık bal olduğunu anlatan Babaoğlu, kutular içinde özel paketlenerek hazırlanan balları okullara teslim ediyoruz. Salgın nedeniyle öğrencilerimize öğretmenleri tarafından dağıtılacak. Afiyet bal olsun dedi.

Babaoğlu’na teşekkür

Babaoğlu, doğanın en güzel hediyesini en değerli varlıklarımıza hediye ediyoruz. Bal bilindiği üzere bağışıklık sistemini güçlendiren en doğal besinlerin başında gelmektedir. İnsan sağlığına sayısız faydası bulunan bal aynı zamanda vitamin ve mineral kaynağıdır dedi. Dağıtılan kaşık balların Gıda ve Tarım Bakanlığı onaylı olduğuna vurgu yapan Başkan Babaoğlu, Dünyanın birçok ülkesine ihracat yapan Kalite Yönetim, Gıda Güvenliği sertifikaları bulunan, Bal firmasına sağlamış olduğu destek nedeniyle teşekkür ediyorum diye konuştu. Bal dağıtımı öğrencileri mutlu ederken, veliler ise Başkan Babaoğlu’na teşekkür etti.

Biz yanınızdayız

Başkan Babaoğlu, Okullarımızda eğitim başladı. Hiçbir şey eskisi gibi değil. Çocuklarımızın okul bahçesini şenlendirdiği o günleri çok özledik. Tedbiri elden bırakmadan, bu zor günleri aşacağız. Bu süre içinde öğrencilerimizin, velilerimizin ve öğretmenlerimizin yanında olacağız. Maske-mesafe ve hijyen kurallarına uyalım. Salgın alacağımız tedbirlerle güçsüz hale gelecektir ifadelerine yer verdi.

Hendek Belediyesi

YORUM EKLE

banner83

banner184