Hendek-Kampüs Seferleri Başlıyor

Hendek-Esentepe Kampüs arası seferleri 4 Ekim Pazartesi günü itibariyle başlıyor.

Hendek-Kampüs Seferleri Başlıyor

UKOME onaylı ‘J’ plakalı Özel Halk Otobüsleri öğrencilerin ulaşımı için Hendek-Esentepe Kampüsü arasındaki seferlerine 4 Ekim Pazartesi günü itibariyle başlarken, ayrıca öğrencilerin derslerine göre otobüs saatlerinde de güncellemeler yapıldı.

Öğrencilere Özel Otobüs

Sakarya Üniversitesi (SAÜ) Hendek Eğitim Fakültesi ve Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi (SUBÜ) Hendek Meslek Yüksek Okulu’nda eğitim gören öğrencilerin, Serdivan Esentepe Kampüsüne ulaşımlarının sağlanması adına otobüs seferberleri bu yılda başlatılıyor.

Esnaf Hazırlığını Tamamladı

Hendek Gül Kooperatifi bünyesinde faaliyet gösteren ve tüm standartlara uygun olarak modern taşımacılık yapan ‘j’ plakalı Hendek Özel Halk Otobüsü esnafı öğrencilerin ulaşımlarında mağdur olmamaları adına hazırlıklarını tamamladı.

Kampüs Yazılı Araçlar

Bu kapsamda Rasimpaşa Camii yanından hareket edecek otobüsler, öğrenci yurtlarının bulunduğu duraklardan öğrencileri alarak Esentepe Kampüsüne ulaşacak. Öğrencilerin KART54’lerini kullanarak önünde ‘Kampüs’ yazılı araçlarla ulaşımlarını sağlayabilecekler.

Ders Saatlerine Göre Düzenleme

Ayrıca öğrencilerin ders saatlerine göre otobüslerin saatlerinde de güncelleme yapıldı. Hendek Terminali/Adapazarı Orta Garaj’dan saat 20:30’dan sonra kalkan araçların sefer saatlerinde okulların durumuna göre düzenleme yapıldı.

Kampüs Sefer Saatleri

Hendek/Rasimpaşa        Esentepe

08:00                           09:00

10:30                           11:30

13:30                           14:30

16:00                           17:30

Orta Garaj Saatleri

Hendek/Terminali           Adapazarı Orta Garaj

20:30                           22:00

21:00                           22:30

22:00                           23:00

23:00                           00:15

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner83

banner184