MÜSİAD Sakarya Şubesi, Hendek İlçesi'nde Üye Ziyaretleri Gerçekleştirdi

MÜSİAD Sakarya Şube Başkanı İsmail Filizfidanoğlu ve yönetim kurulu üyeleri, Hendek İlçesi'ne gerçekleştirdikleri üye ziyaretleri kapsamında önemli bir etkinliğe imza attılar.

MÜSİAD Sakarya Şubesi, Hendek İlçesi'nde Üye Ziyaretleri Gerçekleştirdi

Hendek Belediye Başkanı İrfan Püsküllü'nün de katılımıyla gerçekleşen bu etkinlik, hem MÜSİAD üyeleri arasında dayanışmayı güçlendirmeyi hem de iş dünyasında iş birliği olanaklarını artırmayı hedefledi.

Etkinlik kapsamında Bayraktepe'de bir araya gelen MÜSİAD üyeleri, "İstişare ve Hasbihal Toplantısı" düzenledi. MÜSİAD Sakarya Şube Başkanı İsmail Filizfidanoğlu, toplantıya katılan tüm üyelere ve Hendek Belediye Başkanı'na katılımları için teşekkür etti.

Toplantının ardından ise MÜSİAD Sakarya Şube Başkanı ve yönetim kurulu üyeleri, aynı zamanda MÜSİAD Sakarya Şube Üyesi olan Hendek Belediye Başkanı İrfan Püsküllü'nün makamını ziyaret ederek, kendisine başarılar diledi.

MÜSİAD Sakarya Şube Başkanı İsmail Filizfidanoğlu ve beraberindeki Yönetim Kurulu Üyelerinin ziyaretleri bununla sınırlı kalmayarak, MÜSİAD üyeleri Hendek'te bulunan önemli işletmelerin yöneticilerini ziyaret etti. Yarıcı Tel Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Yarıcı, Durak Fındık Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Durak, Kahya Kauçuk Yönetim Kurulu Başkanı Çetin Kahya, MÜSİAD Sakarya Şubesi Başkan Yardımcısı ve Albayraklar Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Menderes Albayrak, ve YNS Özcan Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Özcan Nalbant'ı ziyaret eden Filizfidanoğlu ve Yönetim Kurulu üyeleri, burada üyeleri tarafından ağırlandı.

Başkan Filizfidanoğlu, yapılan ziyaretlerde iş dünyasının güncel konuları hakkında istişarelerde bulunulduğunu ve nazik misafirperverlikleri için işletme sahiplerine teşekkür ettiğini belirtti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner83

banner184