Büyükşehir’den Altyapıda Hafta Sonu Mesaisi

Büyükşehir Belediyesi şehrin genelinde yürüttüğü çalışmalarını hafta sonunda da sürdürerek aralıksız çalışmalarına devam ediyor. Sapanca İlçesi Camicedit Mahallesi’nde devam edilen çalışmalar kapsamında bölgeye hizmet veren 600 metrelik içmesuyu hattı yenileniyor.

Büyükşehir’den Altyapıda Hafta Sonu Mesaisi

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (SASKİ), şehrin muhtelif noktalarında sürdürdüğü altyapı yenileme ve yeni altyapı hattı kazandırma çalışmalarını hafta sonunda da aralıksız sürdürdü.

Sapanca İlçesi Camicedit Mahallesi’nde çalışmalarını aralıksız bir şekilde sürdüren ekipler bölgenin içmesuyu hattını yeniliyor. 600 metre uzunluğa sahip ve ekonomik ömrünü tamamlamış hat, kaliteli içmesuyunu bölgeye kesintisiz bir şekilde ulaştıracak hat ile yenileniyor. Çalışmaların aralıksız bir şekilde devam ettiği proje kapsamında yenilenen hat sayesinde su kayıplarının önüne geçilirken, kaliteli içmesuyu kesintisiz bir şekilde vatandaşların musluklarına ulaşacak.

Suyun bir damlasının dahi israf olmasını önlüyoruz

Yenilenen hat ile ilgili kurum tarafından yapılan açıklamada, “ Sakarya’nın güçlü altyapı ağını her geçen gün daha fazla genişletmek için sürdürdüğümüz çalışmalarımız gündüz gece demeden, mesai mefhumu gözetmeden devam ediyor. Aynı zamanda suyun değerini biliyor ve projelerimizde suyumuzun bir damlasının dahi israf olmaması için titizlikle çalışıyoruz. Bu kapsamda yenileme çalışmaları devam eden hat üzerindeki çalışmalarımızı en kısa sürede tamamlayarak vatandaşlarımızın hizmetine sunacağız” ifadeleri kullanıldı.

Sakarya Büyükşehir Belediyesi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner83

banner184