banner117

Ramazan Pidesi Fiyatları

Sakarya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Fiyat Tespit Komisyonu, Ramazan Pidesi fiyat ve gramajlarını tespit etmek için toplandı.

Ramazan Pidesi Fiyatları
banner187

SESOB Yönetim Kurulu toplantı salonunda bir araya gelen Sakarya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Fiyat Tespit Komisyonuna Cemil Varlıca başkanlık ederken Turhan Salihoğlu, Kadir Yazgan, İsmet Yıldız ve Mehmet Altay ise üye olarak toplantıda yer aldı.

İşte Fiyatlar

Merkez ve ilçelerde faaliyet gösteren odaların talepleri doğrultusunda Ramazan Pidesi fiyatları ve gramajlarının görüşüldüğü toplantıda 370 gram Ramazan Pidesinin 4 TL, 560 Gram Ramazan Pidesinin ise 6 TL’den satılmasına uygun görüş bildiren Birlik Fiyat Tespit Komisyonu, Sakarya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Yönetim Kurulunun onayına sunması için Birlik Genel Sekreterliğe ilettiği öğrenildi.

Güncelleme Tarihi: 10 Nisan 2021, 09:45
YORUM EKLE
YORUMLAR
Zaten
Zaten - 4 ay Önce

Zaten kaç ramazandır pide alıp yediğimiz yok.Su pandemi döneminde, işlerin azaldığında barı insaflı olsalar ne olur. Kârdan zarar mı ediyorlar.Yetkililer bunu görmüyormusunuz?Halkın (fakirin)beşin kaynağı olan ekmeği birkaç kişinin eline bırakıyorsunuz.....!!!!

banner83

banner184