Alemdar Ve Babaoğlu’ndan A.Gaffar Okkan’ın Kabrine Ziyaret

Cumhur İttifakı AK Parti Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan adayı, Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar, Hendek Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı adayı Turgut Bababoğlu ve beraberinde ilçe başkanlarıyla birlikte Şehit Emniyet Müdürü Ali Gaffar Okkan’ın kabrine karanfiller bırakıp, dualar etti.

Alemdar Ve Babaoğlu’ndan A.Gaffar Okkan’ın Kabrine Ziyaret

Diyarbakır Emniyet Müdürü iken 2001 yılında uğradığı hain saldırı sonucu 5 polis memuruyla birlikte şehit edilen Emniyet Müdürü Ali Gaffar Okkan Hendek’te düzenlenen bir programla anıldı. Törenler öncesinde Cumhur İttifakı AK Parti Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan adayı, Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar Şehidimizin kabrini ziyaret ederek, dualar etti, karanfiller bıraktı.

Yusuf Alemdar’a, Hendek Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı adayı Turgut Babaoğlu, MHP Hendek İlçe Başkanı Burhan Namlı ve AK Parti Hendek İlçe Başkanı Hasan Serdar Baykal’da eşlik etti. Alemdar, Babaoğlu ve beraberindekiler vefatının 23’ncü yılında Şehidimiz Ali Gaffar Okkan’ı rahmet ve dua ile bir kez daha andı.

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan adayı Yusuf Alemdar, “Şehidimizi vefatının 23’ncü yılında rahmetle, minnetle anıyor, vatan uğruna toprağa düşmüş tüm aziz kahramanlarımızı gazilerimizi minnetle ve şükranla anıyoruz” ifadelerine yer verdi.

Hendek Belediyesi

Güncelleme Tarihi: 24 Ocak 2024, 17:06
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner83

banner184