Aramızdan Ayrılanlar

Hendek'te vefat edenler. (1 Eylül 2021)

Aramızdan Ayrılanlar

Aslen Esentepe Mahallesinden olup, İlçemiz Bayraktepe Mahallesinde ikamet eden Merhum Enver Akan’ın eşi, Şemsi, Necmi, Kemalettin Akan’ın annesi, Nurettin ve Fehmi Akan’ın yengesi, Suat Kenaroğlu’nun kayınvalidesi, Burak, Melih, Semih, Furkan ve Salih Akan’ın babaannesi, Talha Kenaroğlu’nun anneannesi, Ferhan, Fatih, Cemil ve Celal Güler’in teyzesi, Nebiye Akan vefat etmiştir.

Cenazesi bugün saat 11:00‘de Bayraktepe Mahallesindeki hanesinde kılınacak cenaze namazının ardından İlçemiz Aile Kabristanlığına defnedilecektir.

Suat Kenaroğlu (Damadı) - 0533 527 03 44

Başpınar Mahallesinden Merhum hacı Özkan Alandilek’in eşi, Merhum Yusuf Bağdatlı’nın ( yemenici ) kızı, Yusuf, İbrahim, Hacer ve Pelin Alandilek’in annesi, Arif Özkurt ve Yalçın Yılmaz’ın kayınvalidesi, Berat Özkurt ve Batın Yılmaz’ın anneannesi, Yılmaz ve Mehmet Türedi’nin teyzesinin kızı, Kemal Aslan’ın teyzesi, Mustafa ve Ali Şahinoğlu’nun yengesi, tekelden emekli Mediha Alandilek vefat etmiştir.

Cenazesi bugün saat 11:30‘da Başpınar Mahallesindeki hanesinde kılınacak cenaze namazının ardından İlçemiz Aile Kabristanlığına defnedilecektir.

Yusuf Alandilek (Oğlu) - 0538 260 13 01

Çamlıca Mahallesinden Şemsettin Duran’ın eşi, Sadullah, Mümin ve Kenan Duran’ın annesi, vefat etmiştir.

Cenazesi bugün Çamlıca Mahallesinde kılınacak İkindi namazına müteakip Çamlıca Mahallesi Aile Kabristanlığına defnedilecektir.

Kenan Duran (Oğlu) - 0546 267 54 61

Hendek Belediyesi

Güncelleme Tarihi: 01 Eylül 2021, 14:35
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner83

banner184