Aramızdan Ayrılanlar

Hendek'te vefat edenler.(16 Haziran 2022)

Aramızdan Ayrılanlar

Sümbüllü Mahallesinden Merhum Hüseyin Anılmış’ın eşi, Ahmet, İsmail, Kâşif, Vehbi ve Ramazan Anılmış’ın annesi Fikrîye Anılmış vefat etmiştir.

Cenazesi Bugün Sümbüllü Mahallesinde kılınacak Öğle namazına müteakip Sümbüllü Mahallesi Aile Kabristanlığına defnedilecektir.

Ramazan Anılmış  (  Oğlu )-0541 742 05 97

Sümbüllü Mah. Yeşiller sok.

Köprübaşı Mahallesinden Merhum İlyas Yılmaz’ın eşi, Niyazi, Merhum İsmail, Ahmet, Merhum Metin, Mehmet, Mesut, Yakup, Merhum Yavuz ve Yahya Yılmaz’ın yengesi, Çetin, Cengiz ve Cemil Yılmaz’ın annesi, Hatice Yılmaz vefat etmiştir.

Cenazesi Bugün Köprübaşı Mahallesi eski Düzce caddesindeki hanesinden alınarak Yeni Camide kılınacak Öğle namazına müteakip İlçemiz Aile kabristanlığına defnedilecektir.

Çetin Yılmaz  ( Oğlu )-0530 855 54 63

Köprübaşı Mahallesi Eski Düzce Caddesi Sena Kereste yanı

Kurtuluş Mahallesinden Ahmet ve Hasan Boya’nın Abisi, Yakup ve Mehmet Boya’nın babası, Rıdvan ve Abdullah Boya’nın dedesi, Ahmet Atmaca ve Mustafa Boya’nın kayınpederi, Mustafa Boya vefat etmiştir.

 Cenazesi Bugün Kurtuluş Mahallesi ufak yayla Camiinde kılınacak İkindi namazına müteakip Kurtuluş Mahallesi Aile kabristanlığına defnedilecektir.

Yakup Boya   ( Oğlu ) -0532 458 40 67

Mehmet Boya ( Oğlu ) -0538 207 90 34

Adres: Kurtuluş Mahallesi

Hendek Belediyesi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner83

banner184