Aramızdan Ayrılanlar

Hendek'te vefat edenler.(31 Aralık 2022)

Aramızdan Ayrılanlar

Kırktepe mahallesinden Mustafa Yetim’in eşi Hasan Yetim ve Merhum Osman Yetim’in kız kardeşi, Senem Tokgöz’ün halası, Saniye Yetim vefat etmiştir.

Cenazesi bugün Kırktepe Mahallesi Caminde kılınacak öğle Namazına müteakip Kırktepe Mahallesi aile Kabristanlığına defnedilecektir.

Mehmet Tokgöz ( yeğeni)-0536 881 47 74

Kırktepe mahallesi

Akova Mahallesinden Merhum Hacı Muzaffer Köstereli’nin oğlu, Merhum Hayri Köstereli’nin kardeşi, Merhum Lütfü Köstereli’ ve Sedat Köstereli’nin Abisi, Muzaffer Köstereli’nin babası, Lütfü Köstereli’nin amcası, Yalçın İnan, İbrahim Yüksel, Tuğrul İslam ve Kadir Karadağın kayınpederi, Mustafa Köstereli vefat etmiştir.

 Cenazesi Bugün Akova Mahallesi Hantek Camiinde Kılınacak Öğle namazına müteakip Akova Mahallesi Cennet Aile kabristanlığına defnedilecektir.

Muzaffer Köstereli ( Oğlu )-0532 274 68 39

Adres: Akova Mahallesi Hantek Konutları

Şehit Yusuf Köstereli Caddesi Eski Turhan tesisleri sok

Puna Martinler Mahallesinden Merhum Hacı Ali Bostancı’nın oğlu, Hasan ve Burhan Bostancı’nın kardeşi, Hüseyin, Yusuf ve Mehmet Bostancı’nın amcası’nın oğlu, Onur ve Ömer Bostancı’nın Babası, Orhan Bostancı vefat etmiştir.

 Cenazesi Bugün Puna Martinler Mahallesi Camiinde kılınacak Öğle namazına müteakip Puna Ortaköy Aile kabristanlığına defnedilecektir.

Hasan Bostancı ( Kardeşi )-0533 541 31 23

Adres: Puna Martinler Mahallesi

Eski Akova Muhtarı Merhum Ali Habipoğlu’nun eşi, Musa, Mustafa ve Merhum İsa Bilgiçli’nin ablası, Mustafa Habipoğlu’nun yengesi, Ali Bilgiçli ve merhum Mehmet Bilgiçli’nin Halası, Sadık Köstereli, Yaşar Güngen, Suat Üstün ve Şaban Tütüncünün Kayınvalidesi Müyesser Habipoğlu vefat etmiştir.

Cenazesi bugün Merkez büyük Camiinde kılınacak ikindi namazına müteakip İlçemiz aile kabristanlığına defnedilecektir.

Ali Bilgiçli (yeğeni)-0530 302 67 30

Hendek Belediyesi

Güncelleme Tarihi: 31 Aralık 2022, 09:46
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner83

banner184