Aramızdan Ayrılanlar

Hendek'te vefat edenler.(14 Ekim 2023)

Aramızdan Ayrılanlar

Aslen Kadifekale Mahallesinden olup, Yeni Mahallede İkamet eden, Merhum Hüseyin Sunman’ın oğlu, Sabri, Bekir ve Rahmi Sunman’ın abisi, İlker, Sami, Kaan ve Aydın Sunman’ın amcası, Ertan Yayla’nın kayınpederi, Batuhan Sunman’ın dedesi, Mahmut ve Yahya Sunman’ın babası, Sami Sunman vefat etmiştir.

Cenazesi Bugün Yeni Mahalledeki hanesinden alınarak Büyük Camiinde kılınacak Öğle namazına müteakip İlçemiz Aile kabristanlığına defnedilecektir.

Rahmi Sunman

Yeni Mahalle 2136 sok Yeni itfaiye ve 112 Arkası

Bayraktepe Mahallesinden İlçemiz esnaflarından Merhum Köfteci Saffet Uslu’nun torunu, Hüseyin Uslu’nun oğlu, Ufuk, Ömer, Selman Uslu’nun Kardeşi, Semih Uslu vefat etmiştir.

 Cenazesi Bugün Büyük Camiinde kılınacak Öğle namazına müteakip Kahraman Mahallesi Aile kabristanlığına defnedilecektir.

Hüseyin Uslu

Bayraktepe Mahallesi 7007 sok Fatih Camii yanı

Mahmutbey Mahallesi’nden Fatih, Ülkü, Gülay ve Şükran Taner'in babası, Nusret Taner’in Kardeşi,  Necla Taner'in eşi, Zeki, Ergül, Yavuz ve Âdem Tunç’un dayısı, Cumhuriyet İlköğretim Okulu emekli Öğretmenlerinden,  Hikmet Taner vefat etmiştir.

Cenazesi Bugün Yeni Camii’nde kılınacak Öğle Namazına müteakip İlçemiz Aile Kabristanlığına defnedilecektir.

Fatih Mehmet Taner 

Mahmutbey Mahallesi 1065 sok Yeni Cami ilerisi ilk sağ ara

Yeniyayla Mahallesinden Merhum Ali Dere’nin eşi, Kurtuluş Mahallesi Eski Muhtarı Mustafa Dere ve Yeni Yayla Mahalle Muhtarı Burhan Dere’nin yengesi, Bekir, Arif, Nuh, Harun ve Yunus Dere’nin annesi, Ayşe Dere vefat etmiştir.

Cenazesi Bugün Yeniyayla Mahallesi Camiinde kılınacak Öğle namazına müteakip defnedilecektir.

Bekir Dere

Hendek Belediyesi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner83

banner184