ASKF Yönetimi Bir Günde Üç İlçede !

ASKF yönetimi, Karapürçek, Akyazı ve Hendek Belediye Başkanlarını ziyaret etti.

ASKF Yönetimi Bir Günde Üç İlçede !

Günün ilk ziyareti Karapürçek Belediye Başkanı Mehmet Murat Çoruhlu, ikinci ziyaret Akyazı Belediye Başkanı Bilal Soykan, son ziyaret ise Hendek Belediye Başkanı İrfan Püsküllü'ye yapıldı.

Ziyaretler'de Belediye Başkanlarına, Sakaryaspor farkındalığına katkı sağlamak adına, isimlerinin yazıldığı Sakaryaspor Atkılarıda takdim edildi.

ASKF Başkanı Yaşar Zımba, Yaptığı açıklamada "önceki dönemlerden belediye Başkanlığı tecrübesi olan İrfan Püsküllü ve Bilal Soykan Başkalarımız ile birlikte yeni seçilen Mehmet Murat Çoruhlu kardeşimizde var. Hendek ve Akyazı ilçemiz amatörün her branşında Sakarya'nın en başarılı ilçelerinden biri, Karapürçek ise sporda Makus kaderini değiştirtirmeye başlamıştı. Yeni stad, Yeni spor salonu ile birlikte branşlarda da çalışmalar bir dönemdir devam ediyor. Ben yeni Başkandan umutluyum, bugünkü görüşmelerimizde başarılı olacak intibasını aldım, spora büyük katkısı alacağını, zamanla Başkanın desteği ile Karapürçek ilçemizin diğer ilçelerle yarışacağına inanıyorum.

Tecrübeli Başkanların sporda kaldıkları yerden devam etmeleri, yeni kardeşimizinde zamanla spor kulüpleri ve sporculara sahip çıkması tek temennimiz. Bu noktada bizlerin üstüne düşen bir görev varsa, önceden olduğu gibi desteğe hazırız. Şahsım, yönetim kurullarımız ve ASKF camiamız adına seçilen belediye Başkanlarını bir kez daha kutluyor, çalışmalarında kolaylıklar diliyorum. Karapürçek'te, Akyazı'da, Hendek'te spor dolu günler diliyoruz. Dedi.

Yapılan ziyaretlere, ASKF Başkanı Yaşar Zımba ile birlikte, ASKF yöneticileri Hüdaverdi Bahadır, Mehmet Bilgin, Adem Turan, Uğur Kobaş, Salih Yıldırım, Yahya Berk, Çetin Sertel, Ahmet Birinci, Ahmet Silahçı, Mustafa Püskül, Hasan Zandolu, Sezgin Cumhur'da katıldı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner83

banner184