banner117

Ayar Şarküteri Açıldı

Ayar Şarküteri düzenlenen açılış töreninin ardından Hendek Yenimahalle’de hizmete açıldı.

Ayar Şarküteri Açıldı
banner187

İşletmeciliği Serkan Ayar’ın yaptığı Ayar Şarküteri hizmete açıldı.

Hendek Yenimahalle’de bulunan işletmenin açılış törenine Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu, Hendek İlçe Emniyet Müdürü Şevket İlhan, Belediye Başkan Yardımcısı Hüdaverdi Bahadır, Meclis Üyeleri, Siyasi Parti İlçe Başkanları ve Yönetimleri, Muhtarlar, Sivil Toplum Kuruluş Temsilcileri, Daire Müdürleri ve Vatandaşlar katıldı.

Günün en önemli ihtiyaçları

Açılış öncesi kısa bir konuşma yapan Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu, Ayar Ailesinin açmış olduğu işyerinin açılışına hepiniz hoş geldiniz. Dükkân küçük görülebilir ama muhteviyatı büyük. Hepimizin temel ihtiyaçları özellikle günün başlangıcında yaptığımız kahvaltı ihtiyaçlarımızı giderecek bir işyeri. Sözü çok fazla uzatmadan malum pandemi nedeniyle bugüne özel çok kısa bir sürede sosyal mesafe ve maske kurallarına uygun bir şekilde işyerimizi açalım. İnşallah hayırlı ve bereketli işler nasip olur, hayırlı uğurlu olsun ifadelerine yer verdi.

Konuşmaların ardından Hendek Rasimpaşa Camii İmam Hatibi Arif Türk tarafından yapılan Dualar sonrası işletmenin açılış kurdelesi Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu, Hendek Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Mehmet Yaşar Demirel ve Siyasi Parti İlçe Başkanları tarafından hayırlı olması temennileri ile kesildi.

Açılışın ardından protokol üyeleri işletmeyi gezerek ürünler hakkında bilgiler alırken, alışveriş yapmayı da ihmal etmediler.

YORUM EKLE

banner83

banner184