Babaoğlu; Araç Filomuzu Yeniledik Ve Güçlendirdik

Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu, Hendek Belediyesi’nin hizmet kapasitesini ve gücünü arttırmaya yönelik araç filosunu günün şartlarına göre yenilediklerini belirterek, “Yeni nesil, daha ekonomik ve çevre dostu araçları filomuza dâhil ettik, gücümüze güç kattık” dedi.

Babaoğlu; Araç Filomuzu Yeniledik Ve Güçlendirdik

Hendek Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Hendek Belediye Başkan Adayı Turgut Babaoğlu, 5 yılda yapılan çalışmalar arasında belediyenin araç filosuna da ayrı bir parantez açtı.

“Yenilediğimiz araçlarla daha hızlı ve verimli hizmet olanağı yakaladık” diyen Başkan Babaoğlu, şunları söyledi:

Hendek Belediyesi olarak, günün şartlarına ve ihtiyaçlara göre, araç filomuzu gençleştirdik. Eskiyen, sürekli arıza veren, bakım maliyetleriyle de belediyemize ekonomik manada yük olmaya başlayan araçları, iş makinalarını elden çıkarttık. Bunların yerine, iş gücümüzü arttıracak daha fazla araç ve iş makinasını filomuza dâhil ettik. Öz kaynaklarımızla satın aldığımız, 6 adet kamyonet, 4 adet kamyon, 2 adet otobüs ile paletli ve mini paletli ekskavatörlerle daha hızlı, daha verimli hizmet kabiliyeti kazandık.

“91 Mahallemizin Tamamında İz Bıraktık”

Hendek Belediyesi olarak, toplamda 127 araç ve iş makinamızla 5 yıl boyunca dur durak demeden vatandaşımızın hizmetinde olduk, 91 mahallemizin tamamında iz bıraktık. Önümüzdeki dönemde, araç filomuzu yenilemeye, güçlendirmeye ve bu sayede yine hızlı, verimli bir şekilde ilçemize, vatandaşlarımıza hizmet etmeye devam edeceğiz. Bizim tek bir hedefimiz; o da güçlü Hendek’tir.”

Hendek Belediyesi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner83

banner184