Babaoğlu İle Minik Öğrencilerden Büyük İşbirliği

Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu, Hendek Yüzüncüyıl Anaokulu öğrencileriyle birlikte fidan dikme etkinliğine katıldı.

Babaoğlu İle Minik Öğrencilerden Büyük İşbirliği

Hendek Belediyesi Tarımsal Hizmetler Müdürlüğü ile İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliğiyle düzenlenen etkinlikte minik öğrencilerin heyecanı ve neşesi renkli görüntüleri beraberinde getirdi.

Cumhuriyetin yüzüncü yılı dolayısıyla bu yıl açılan Yüzüncüyıl Anaokulu ve ilk öğrencileri yüz fidan etkinliğiyle boy gösterdi. Başkan Babaoğlu ile minik öğrenciler arasındaki sevgi bağı, fidan dikimi esnasında ise titiz bir işbirliğine dönüştü. Fidanlar minik ellerce özenle dikildi.

Başkan Babaoğlu, programa dair açıklamasında “Kıymetli evlatlarımızla bugün çok güzel bir iş çıkarttık. Her birinin burada bir fidanı var artık, yavrularımızın ellerine sağlık. Burada Yüzüncüyıl ana okulumuzda yüz fidanı daha toprakla buluşturduk. Yine “Her Bebek Bir Fidan” diyerek, yaklaşık 10 bin fidan dikimi gerçekleştirdik. Yeşilimizi koruduğumuz gibi, yeşil alanlarımızı da çoğaltıyoruz” dedi.

Öte yandan etkinlikte, MHP Hendek İlçe Başkanı Burhan Namlı, İlçe Milli Eğitim Müdürü Murat Çekiççioğlu’da yer alırken, Başkan Babaoğlu, okul müdürü Nuriye Ünal’dan faaliyetleri ve okulun ihtiyaçlarına yönelik bilgi aldı.

Hendek Belediyesi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner83

banner184