banner117

Babaoğlu Personelle Bayramlaştı

Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu, Ramazan Bayramı öncesinde Belediye personelleriyle tek tek bayramlaşarak, bayramlarını kutladı.

Babaoğlu Personelle Bayramlaştı
banner187


Temizlik İşleri Müdürlüğünde görev yapan personellerle güne başlayan Babaoğlu, ana hizmet binası, teknik hizmetler binası, Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü binası, Zabıta Müdürlüğü, TÜRKAY ve şantiyede görev yapan personelleri dolaşarak tek tek Bayramlarını kutladı.
Ayrıca sahada çalışan ekipleri de ziyaret eden Başkan Babaoğlu, Bayram tebrikinde bulunurken personellere bayram çikolatası hediye etti.
Sevgiyle ve hasretle

Rahmet ve bereket ayı olan bir Ramazan-ı Şerif’i daha geride bırakmanın hüznünü yaşadıklarını dile getiren Başkan Babaoğlu, Ramazan ayı kardeşlik, dostluk, dayanışma ve paylaşmaya en güzel vesiledir. Bu bayram salgın nedeniyle birbirimizden uzak kalsak da gönlümüz ve kalbimiz her daim bir. Sevgiyle ve hasretle kucaklaşacağımız, yeniden bir araya geleceğimiz günler için dua ediyoruz. Bu vesilesiyle kıymetli çalışma arkadaşlarımızın, ailelerinin, hemşehrilerimizin, ülkemizin ve tüm Türk-İslam Aleminin bayramını tebrik ediyorum dedi.

Güncelleme Tarihi: 22 Mayıs 2020, 19:24
YORUM EKLE

banner83

banner184