banner117

Babaoğlu Taburcu Oldu

Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu hastaneden taburcu edildi.

Babaoğlu Taburcu Oldu
banner187


Dün geçirdiği kaza sonrasında Hastanede tedavi olan Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu hastaneden taburcu edilerek evinde istirahate çekildi.

Hendek Belediyesinden bilgilendirme

Geçirdiği talihsiz kaza sonrasında yaralanarak Hendek Devlet Hastanesine kaldırılan Başkanımız Sayın Turgut Babaoğlu, tedavisinin ve yapılan gerekli tetkiklerin tamamlanmasının ardından 24 saatlik müşahede sonrasında taburcu edilmiştir.

Genel sağlık durumu çok iyi olan Başkanımız Sayın Turgut Babaoğlu, doktorların tavsiyesi üzerine bir süre evinde istirahat edecek ve bu süre içinde çalışmalarını evinden devam ettirecek.

Başkanımız koronavirüs (COVİD-19) tedbirleri kapsamında doktorların uyguladığı 14 günlük sosyal izolasyon sürecini de evinde geçirecektir. Anlayışla karşılanacağına inanılarak; bu süre içinde kesinlikle ziyaretçi kabul edemeyecektir.

Hendek halkı başta olmak üzere geçmiş olsun temennileriyle Başkanımıza moral veren Sakarya’nın ve ülkemizin her bölgesinden mesajlar yayınlayıp, telefonla arayan tüm vatandaşlarımıza, protokol mensuplarına, siyasi partilerimizin temsilcilerine, sivil toplum kuruluşlarına, muhtarlarımıza, basınımıza, spor ve iş dünyasının temsilcilerine teşekkürlerimizi sunarız.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

T.C. Hendek Belediyesi


Güncelleme Tarihi: 26 Mayıs 2020, 11:54
YORUM EKLE

banner83

banner184