Babaoğlu’ndan Anneler Günü Mesajı

Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu Anneler Günü dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

Babaoğlu’ndan Anneler Günü Mesajı

Başkan Babaoğlu, “ Merhametin ve koşulsuz sevginin kaynağı annelerimizin ellerinden öperim, tüm annelerin Anneler Gününü kutluyorum” dedi.

Fedakar Annelerimiz

Her yıl Mayıs ayının ikici haftasında denk gelen Anneler Günü dolayısıyla konuşan Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu, “ Sadakati, cesareti, büyütmeyi, sabır göstermeyi, hoşgörü ve sevgiyi tek bir çatı altında buluşturmayı karşılıksız başarabilen annelerimiz. Onlar sadece bir gün değil ömrümüzün her günü başımızın tacı. Yaşamımızda bizi, belki de karşılıksız seven tek varlık annelerimiz.

Dünyada anne sevgisinin yerine konabilecek başka hiçbir değer yoktur. Annelerimizin hakkını hiçbir zaman ödeyemeyiz. Çünkü annelerimiz tüm hayatları boyunca bizim hayatımızın daha iyi olması için karşılık beklemeden bir çok fedakarlık yapan nadide çiçeklerdir.

Mutluluğumuzla mutlu olan, üzüntümüzle kederlenen annelerimizin yüzünü güldürmek, onların gururlanacağı birer evlat olmak boynumuzun borcudur.

Anneler Gününüz Kutlu Olsun

Tüm aileyi bir arada tutup güçlü kılan annelerimize sevgimizi bugün bir kez daha hissettirelim. Bu duygularla, ülkemizin ve milletimizin bölünmez bütünlüğü için mücadele verirken, şehitlik mertebesine ulaşan kahramanlarımızın annelerinin ellerinden öpüyorum, tüm annelerimizin ve anne adaylarının Anneler Günü’nü kutluyorum, eşleri ve çocuklarıyla birlikte sağlıklı, mutlu ve huzurlu bir ömür diliyorum” dedi.

Hendek Belediyesi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner83

banner184