banner117

Babaoğlu'ndan Harekata Ay-Yıldızlı Destek

Barış Pınarı Harekâtına destek amacıyla Hendek Belediyesi hizmet binaları Türk Bayraklarıyla donatıldı.

Babaoğlu'ndan Harekata Ay-Yıldızlı Destek
banner187


Bayrak seferberliği başlatan Başkan Turgut Babaoğlu, Rabbim ülkemizin huzuru, güvenliği ve geleceği için mücadele eden yiğitlerimizi korusun dedi.

Mehmetçik görevde

Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu, Suriye’nin kuzeyinde terör örgütlerine yönelik askerlerimiz tarafından başlatılan, ‘Barış Pınarı Harekâtı’ nedeniyle belediye hizmet binası başta olmak üzere tüm birimleri Türk Bayrakları ile donattırdı.
Türkiye’nin huzuru, güvenliği ve geleceği adına yapılan bu operasyonun tarihi bir öneme sahip olduğunu belirten Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu, Rabbim memleketimizin huzuru, güvenliği ve geleceği için mücadele eden yiğitlerimizi korusun, kollasın. Hainlere fırsat vermesin. Memleketimiz için olduğu kadar coğrafyanın geleceğini ilgilendiren bir barış harekâtı yürütülüyor. Mehmetçik bugün yine barış, huzur ve insanlık için görev başındadır. Biz haklıyız. Kahraman askerlerimiz bu çapulcuların kökünü kurutacaktır. Bizde dualarımızla onların yanındayız. Şehitlerimize Allah rahmet diliyorum” dedi ve Hendek’te bayrak seferberliği başlatıldı.
Babaoğlu’ndan tam destek

Başkan Babaoğlu sosyal medyadan yayımladığı destek mesajlarıyla da dikkat çekti. Babaoğlu mesajlarında, Teoman'la Devlet, Metehan'la Ordu olmuşuz. Kürşad'la saray basıp, Alparslan'la Anadolu 'ya dolmuşuz. Ertuğrul'un otağında uyanıp, Osman'la yürüyüp, Fatih'le koşmuşuz. Yavuz'la namaza durup, Kanuni'yle kıtalarda coşmuşuz. Atatürk'le dünyaya kafa tutup Türkiye Cumhuriyeti'ni kurmuşuz, Türk Silahlı Kuvvetlerimizin Suriye'nin kuzeyinde terör örgütlerine karşı başlattığı Barış Pınarı Harekatı sonuna kadar destek veriyorum. Kalbimiz ve dualarımız sizinle. Yüce Rabbim ordumuzu muzaffer eylesin, ayağınıza taş değdirmesin yolunuz açık olsun, bir bak tarihe Türk'e başkaldıranların sonu ne olmuş! (Bilge Kağan) ifadelerine yer verdi.
Güncelleme Tarihi: 12 Ekim 2019, 16:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner83

banner184