banner117

Babaoğlu’ndan Karanfil ve Gül

Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü karanfil ve gül takdim ederek kutladı.

Babaoğlu’ndan Karanfil ve Gül
banner187

Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeniyle pandemi kurallarına uygun şekilde kamu çalışanlarına on binlerce karanfil ve gül takdim ederek gününü kutlarken, etkinlik Salı günü Pazar yerinde devam edeceği öğrenildi.

Pandemi kurallarına uygun olarak ve temasın en aza indirilerek düzenlenen programlarda Başkan Babaoğlu’na, Hendek Belediye Meclis Üyesi Nigâr Görüm ve MHP Hendek İlçe Kadın Kolları Başkanı Zübeyde Gürbüz eşlik etti.

Bu yılda geleneği bozmayan Başkan Babaoğlu, kadın cezaevi ve Hendek Devlet Hastanesinde kadınların gününü kutlarken, cezaevinde kalan mahkumlara ve diğer kurumların kadın çalışanlarına dağıtılmak üzere karanfil ve gül hediye etti.

Bugün çok önemli

Babaoğlu bu ziyaretlerinde yaptığı konuşmada, hepinizin 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü kutluyorum. Kadına yönelik şiddetin her geçen arttığı böylesine önemli bir dönemde bugünü çok önemli ve değerli buluyoruz. Pandemi nedeniyle sizler aracılığıyla tüm kader mahkumlarının ve kamu çalışanlarının gününü kutluyorum dedi. Başkan Babaoğlu annesini de ziyaret ederek Kadınlar Gününü kutladı.

Tüm Kurumlara dağıtılıyor

Yapılan görüşmelerin ardından MHP Meclis Üyesi Nigâr Görüm ve MHP Kadın kolları Başkanı Zübeyde Gürbüz, üzerinde '8 Mart Dünya Kadınlar Günü Kutlu Olsun' yazılı karanfil ve gülleri Hendek İlçe Emniyet Müdürlüğü, Hendek Sosyal Hizmet Merkezi, Askerlik Şubesi, 112 acil istasyonu ve diğer kurumlara dağıtıldı.

Teşekkür ettiler

Kurum Müdürleri ve temsilcilerine bırakılan karanfil ve güller, kadınlara dağıtılırken Başkan Babaoğlu ve beraberindeki heyete nazik düşünceleri nedeniyle teşekkür ettiler.

Etkinlik sürecek

9 Mart Salı günü Hendek İlçe Pazar yeri girişlerinde yine pandemi kurallarına uygun şekilde Hendekli kadınlara çiçek dağıtımı yapılacağı öğrenilirken, ayrıca Başkan Babaoğlu’nun Belediye kadın personellerine de çiçek dağıtacağı öğrenildi.

Güncelleme Tarihi: 08 Mart 2021, 20:20
YORUM EKLE

banner83

banner184