Bakan Özhaseki ‘Yüzyılın Projesi’ Tanıtım Programı İçin Hendek’te

Cumhur İttifakı Hendek Belediye Başkan Adayı Turgut Babaoğlu, Hendek Meydan projesini Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Mehmet Özhaseki’nin katılacağı tanıtım programı ile açıklayacak.

Bakan Özhaseki ‘Yüzyılın Projesi’ Tanıtım Programı İçin Hendek’te

Hazırlığı tamamlanan ve bakanlıkça onaylanan yüzyılın projesiyle Hendek bambaşka olacak.

Proje Tanıtım Toplantısı

Hendek’te ‘Yüzyılın Projesi’ olarak adlandırılan Hendek Meydan projesi 18 Mart Pazartesi günü açıklanacak. Aşk-ı Ala Düğün Salonu’nda saat 18.00’da başlayacak proje tanıtımı iftar yemeğiyle sona erecek.

Bakan Özhaseki Geliyor

Yaklaşık iki yılda hazırlanan, bakanlık tarafından da onaylanan projesinin tanıtım toplantısına Çevre, Şehircilik ve İklim Bakanı Mehmet Özhaseki’de katılacak. Özhaseki’nin Hendek programı da belli oldu. Pazartesi günü saat 18.00da toplantının yapılacağı salona gelecek olan Özhaseki, lansmanın ardından aynı salonda vatandaşlarla birlikte iftar açacak. Bakan Özhaseki, program sonunda Hendek’ten ayrılacak.

Babaoğlu’ndan Davet

Hendek Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Adayı Turgut Babaoğlu, “Hendek için yüzyılın projesini hazırladık. İlçemize çok yakışacak ve Hendek çok güzel olacak. İki yıldır üzerinde çalıştığımız ve bakanlıktan onayını aldığımız bu dev proje 200 dönüm alanı kapsıyor. Sayın Bakanımızın teşrifleriyle yapacağımız proje tanıtım toplantımıza tüm hemşehrilerimizi davet ediyorum” dedi.

Hendek Belediyesi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner83

banner184