Başkan Babaoğlu: Araç Filomuza 2 Yeni Çöp Kamyonu Ekledik

Hendek Belediyesi’nin araç filosunu güçlendirmeye devam ettiklerini söyleyen Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu, “Yeni nesil, daha ekonomik ve çevre dostu araçları filomuza dâhil ederek, gücümüze güç katıyoruz” dedi.

Başkan Babaoğlu: Araç Filomuza 2 Yeni Çöp Kamyonu Ekledik

Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu, Isuzu marka 2024 model 2 adet çöp kamyonunu teslim alarak, belediye envanterine yazdırdı.

“Büyük Bir İlçeyiz, 91 Mahallemize Hizmet Ediyoruz”

Belediye önünde düzenlenen araç teslim töreninde konuşan Başkan Babaoğlu, “Yeni nesil, daha ekonomik ve çevre dostu 2 adet çöp kamyonunu temizlik işleri hizmetlerine dahil ettik. Büyük bir ilçeyiz ve 91 mahallemiz var. Temizlik hizmetlerinin daha etkin, hızlı ve verimli şekilde olmasını sağlayıcı önemli bir adım atarak, araç sayımızı arttırdık. Hendek’imize hayırlı olsun. Rabbim, kazasız belasız hizmetler vermeyi nasip etsin” dedi.

“Daha Önce De 14 Araç Ve İş Makinası Aldık”

Babaoğlu yine dönem içerisinde belediyenin öz kaynaklarıyla satın 6 adet kamyonet, 4 adet kamyon, 2 adet otobüs ile paletli ve mini paletli ekskavatörleri de belediye araç filosuna kattıklarını ifade etti.

‘Milli Otomobil Togg’ Makam Aracı Olacak

Geçtiğimiz günlerde milli otomobil TOGG’u da belediyenin araç filosuna kattıklarını hatırlatan Başkan Babaoğlu, “İnşallah TOGG’u 1 Nisan’dan itibaren makam aracı olarak kullanmaya başlarız” dedi.

Satın alınan son model 2 adet çöp kamyonu, Temizlik İşleri Müdürlüğü bünyesinde hizmet verecek.

Hendek Belediyesi

YORUM EKLE
YORUMLAR
Haydarlar
Haydarlar - 3 ay Önce

Gelecek Belediye Başkanı borcu öder.

AMİGO
AMİGO - 3 ay Önce

BELEDİYENİN.BORCU.NE.KADAR.ONU.NİYE.SÖYLEMEDİN

SIRADAKİ HABER

banner83

banner184