Bayram Namazı Demokrasi Meydanı’nda Kılınacak

Sakarya Büyükşehir Belediyesi, her yıl olduğu gibi bu yıl da bayram geleneğini sürdürecek.

Bayram Namazı Demokrasi Meydanı’nda Kılınacak

Büyükşehir Belediyesi bayram geleneğini sürdürüyor, Ramazan Bayramı namazının 15 Temmuz Demokrasi Meydanı’nda kılınması için hazırlıklar başladı.

Başkan Ekrem Yüce, namazı birlikte eda edecek olan yüzlerce vatandaşla burada bayramlaşacak. Vatandaşların bayramı yan yana, en uygun ortamda geçirebilmesi için tüm birimleriyle görev başında olacak olan Büyükşehir, bayram namazı için hazırlıklara başladı.

Bayramlaşma yapılacak

Son yıllarda olduğu gibi meydanda namaz geleneği devam edecek. Meydan, Büyükşehir Belediyesi, Sakarya Valiliği ve İl Müftülüğü’nün çalışmasıyla namaz için hazırlanacak. Vatandaşlar bayramın sabahında meydanda buluşacak. Başkan Ekrem Yüce’nin de katılımıyla 6.29’da kılınacak olan bayram namazı sonrası bayramlaşma yapılacak.

Tüm vatandaşlarımızı bekliyoruz

Büyükşehir Belediyesi’nden yapılan açıklamada, “Rahmetiyle, bereketiyle, huzuruyla bir Ramazan’ın daha sonuna geldik. Sofralarımızı paylaştık, ekmeğimizi bölüştük. Birdik, beraberdik ve doyumsuz bir Ramazan’ı eda ettik. Büyük bir mutlulukla ulaştığımız bayramın sabahında namazı birlikte eda etmek için tüm hemşerilerimizi Demokrasi Meydanı’na bekliyoruz” denildi.

Sakarya Büyükşehir Belediyesi

Güncelleme Tarihi: 29 Nisan 2022, 16:45
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner83

banner184