Birlikte Güçlü Bir Sakarya İçin Çok Çalışacağız

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası (SATSO) Yönetim Kurulu Başkanı Akgün Altuğ, Meclis Başkanı Erdem Ercan ve Yönetim Kurulu Üyeleri Hendek Belediye Başkanı İrfan Püsküllü ’ye hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

Birlikte Güçlü Bir Sakarya İçin Çok Çalışacağız

Ziyarette, Sakarya'nın ekonomik ve ticari potansiyelinin daha da geliştirilmesi adına işbirliği ve dayanışma mesajı verildi.

Dayanışma Ve İş Birliği

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası (SATSO) Yönetim Kurulu Başkanı Akgün Altuğ, Meclis Başkanı Erdem Ercan ve Yönetim Kurulu Üyeleri Başkan İrfan Püsküllü ‘yü ziyaret ederek yeni dönemin hayırlı olmasını temenni edip görevinde başarılar dilediler.

Ziyarette SATSO Yönetim Kurulu Başkanı Altuğ, iş dünyasının temsilcileri olarak, Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası'nın yeni dönemde Başkan İrfan Püsküllü ile iş birliği içerisinde olacağına vurgu yaptı. Altuğ, “Sakarya’mızın ve Hendek’imizin ekonomisinin daha da güçlenmesi, iş ortamının iyileştirilmesi, ticaret ve sanayi potansiyelinin daha artması adına İrfan Püsküllü Başkanımızla iş birliği içerisinde dayanışma ruhu ile çok çalışacağız” dedi.

Başkan Püsküllü ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası (SATSO) ile yakın işbirliği içinde olacaklarını ve Sakarya'nın ticaret potansiyelini artırmak için ellerinden gelen gayreti göstereceklerini ifade ederek, “ Öncelikle nazik ziyaretleri için Yönetim Kurulu Başkanımıza, Meclis Başkanımıza ve yönetim kurulu üyelerimize çok teşekkür ediyorum. İş dünyamızın desteklenmesi ve Sakarya’mızın güçlenmesi adına Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası (SATSO) ile el ele çalışmalarımızı sürdüreceğiz. İş birliği içerisinde Sakarya’mızın ve Hendek’imizin potansiyelini en üst seviyeye çıkartacağız” diye konuştu.

Hendek Belediyesi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner83

banner184