Büyükşehir’den ‘Vatandaş Meclisi’ne Davet

Büyükşehir Belediyesi’nin Sakaryalıların taleplerine çözüm olacak Vatandaş Meclisi kapılarını yarın açıyor.

Büyükşehir’den ‘Vatandaş Meclisi’ne Davet

27 Mayıs Pazartesi günü 14.00-17.00 arasında herkes katılıp talep ve isteklerini dile getirebilecek. Yapılan açıklamada, “Tüm vatandaşlarımızı dertleşip, sorunlara çözüm aramak için yan yana olmaya meclisimize bekliyoruz” denildi.

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Alemdar’ın “Vatandaş meclisleri kuracağız” sözüyle açıkladığı meclis, kapılarını açıyor.

1 milyon Sakaryalının meclisi

İlk meclis, 27 Mayıs Pazartesi günü Büyükşehir Belediyesi’nin merkez binasındaki meclis salonunda gerçekleştirilecek. Büyükşehir’den yapılan açıklamada, taleplerin dile getirileceği ve 1 milyon Sakaryalının dertlerine derman olacak meclise katılım çağrısı yapıldı.

Açıklamada, “Katılımcı, şeffaf ve kapsayıcı yönetim anlayışımızla vatandaşlarımızı sürece dahil etmek, onların fikir ve önerilerini dinlemek istiyoruz. Büyükşehir Belediye Başkanımız Yusuf Alemdar’ın kurduğu bu çatı vatandaşlarımızın gür sesi olacak” denildi. 

Her fırsatta katılımcı, kapsayıcı ve şeffaf yönetim vurgusu yapan Başkan Alemdar, Sakarya’nın tamamına en iyi hizmeti sunmak için vatandaşlarla etkin bir iletişim sürdüreceklerini söylemişti.

Başkan Alemdar bizzat katılacak

Yarın 14.00’da başlayacak olan toplantıda vatandaşlar söz alıp meramını ifade edecek. Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Alemdar’ın bizzat katılacağı toplantı da bürokratları da hazır bulunacak.

Sakarya Büyükşehir Belediyesi

YORUM EKLE
YORUMLAR
HeNDeKLi
HeNDeKLi - 1 ay Önce

Sayın başkanım çok güzel fikir teşekkürler ancak bunu her ilçeye giderek ilçe ilçe sorunları veya önerileri dinleseniz daha güzel olmazmi

SIRADAKİ HABER

banner83

banner184