Demirel Adayı Olduğunu Açıkladı

Hendek Küçük Sanayi Sitesi Esnafı Sedat Demirel Haziran ayının sonunda yapılacak olan S.S. Hendek Küçük Sanayi Sitesi Kooperatifi Başkan adayı olduğunu açıkladı.

Demirel Adayı Olduğunu Açıkladı

S.S. Hendek Küçük Sanayi Sitesi Kooperatifi Başkan adayı olduğunu açıklayan genç ve dinamik Sanayi Esnafı Sedat Demirel Sanayinin ihtiyaçlarını ve sorunlarını bildiklerini belirterek birlik ve beraberlik mesajı verdi.

S.S. Hendek Küçük Sanayi Sitesi Kooperatifi Başkan Adayı Sedat Demirel “ Sanayi esnafı ve kooperatif ailesi olarak birlik, beraberlik içerisinde çalışmalarımızı yapacağız. Öncelikle acil onarımı gerektiren yollarımız, ara geçişler ve ortak kullanımları düzenlenecek yağmur suyu ile bozukluklar ve kanal çalışmalarını yapmanın gayretini sarf edeceğiz.

Ayrıca Sanayi sitemizin eksiği olan ortak Kullanım ATM’yi kazandırmanın girişimlerinde bulunacağız. Sanayimizin Güvenlik ve kamera sistemlerini iyileştirmenin yanı sıra çevre temizliği ve düzenlemesi içinde gereken çalışmayı yapacağız. İhtiyaçlarımızın bilincindeyiz. Bunları gidermek için ben ve yönetimimiz ve sizlerin de desteği ile sanayimizi daha modern ve güzel hale getirmek için çalışacağız” dedi.

Güncelleme Tarihi: 24 Haziran 2021, 13:30
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner83

banner184