banner205

Demirel Kazandı

Hendek Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifinde Mehmet Yaşar Demirel güven tazeledi.

Hendek Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Genel Kurulunda mevcut Başkan Mehmet Yaşar Demirel güven tazeleyerek tekrar Başkan seçildi.

Hendek Ticaret Merkezi Kapalı Pazaryerinde düzenlenen Hendek Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Genel Kuruluna Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu, 25. Dönem Sakarya Milletvekili ve Ak Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Ali İnci, Siyasi Parti İlçe Başkanları, Sakarya Esnaf Odaları (SESOB) Başkanı Hasan Alişan, Belediye Meclis Üyeleri, Oda Başkanları, STK Temsilcileri ile Hendek Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatif Üyeleri Esnaflar katıldı.

Hendek Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Genel Kurulunun Divan Başkanlığını 25. Sakarya Bölge Birliği Başkanı Ali Yılmaz, Kâtip Üyeliklerini ise Cemil Varlıca ile Hasan Ayar yaptı.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunmasının ardından yapılan genel kurulun açık oylama mı kapalı oylama mı yapılması esnaflara soruldu, esnafların çoğunluğu oylamanın açık yapılmasını talep ederek gündem maddelerinin okunması ve oylanmasının ardından seçimlere geçildi.

Kooperatif ortaklarının çoğunluğunun talebi ile gerçekleştirilen açık oylama sonucunda mevcut Başkan Mehmet Yaşar Demirel güven tazeleyerek Hendek Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı oldu.

Yönetim Kurulu Asil

Mehmet Yaşar Demirel,Mustafa Turnacı,Kenan Coşkun,Mehmet Dere,İbrahim Özbek

Yönetim Kurulu (Yedek)

Feridun Sezgin,Adil Yılmaz,Özkan Sali,Serkan İpekçi,Rasim birinci

Denetim Kurulu

Ersin Şahin,Huri Hacıoğlu

Denetim Kurulu (Yedek)

Tahsin Kulaber,Haluk Demirel

Bölge Birliği Temsilcileri

Mehmet Yaşar Demirel,Mustafa Turnacı,Adnan Çelen

Bölge Birliği Temsilcileri (Yedek)

İsmail Ocak,Tanju Ayar,Yılmaz Özerik

Güncelleme Tarihi: 25 Temmuz 2021, 13:16
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner83

banner184