banner117

Eğitime Babaoğlu Desteği

Hendek Kurtköy Mahallesinde çocukların Okula güvenle ulaşabilmesi için kaldırım ve bordür çalışmaları başlatıldı.

Eğitime Babaoğlu Desteği
banner187

Kurtköy’de mahalle ile okul arasında yaya yolu çalışmalarının başladığını duyuran Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu, Okul bahçesinde servis alanı, kantin yolu ve futbol sahası yapılarak çevre ve yol düzenlemeleri tamamlandı. Eğitime desteğimiz artarak devam edecek dedi.

Güvenli ulaşım

Hendek Belediyesine bağlı ekipler Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu’nun talimatları doğrultusunda Kurtköy mahallesinde çocukların okula güvenle ulaşabilmesi için kaldırım ve bordür çalışmaları başlattı. Kurtköy Mahallesi ile merkez okullar arasında 1 kilometre uzunluğunda yapılan yaya yolu çalışmaları hakkında bilgiler veren Başkan Babaoğlu, çocuklarımız okullarına güvenli bir şekilde, rahat rahat gidip evlerine dönebilsinler diye kaldırım ve bordür çalışmaları ile yeni bir ulaşım ağı oluşturuyoruz. Yaya yolu çalışmalarının kısa sürede tamamlanmasını hedefliyoruz dedi.

Okul bahçesi

Yeşilyurt İlkokulunun bahçesinde yapılan çalışmalara da değinen Başkan Babaoğlu, yıkılan okulun temel alanı dolgu yapıldı. Çevre düzenlemelerinin tamamlanmasının ardından kantin yolu, servis park alanı ve futbol sahası yapılarak geleceğimizin mimarı çocuklarımızın kullanımına hazır hale getirildi. Yine okul bahçesinde toplamda 1700 metrekarelik kilitli parke yapıldı. Eğitime ve mahallelerimize desteğimiz artarak devam edecek dedi.

Çalışmaları yerinde inceleyerek muhtarlar ve vatandaşlarla görüşen Babaoğlu, gelen talepler üzerine ekiplere talimatlar verdi. Vatandaşlar ve çocuklar Başkan Babaoğlu’na teşekkür etti.

Hendek Belediyesi

YORUM EKLE

banner83

banner184