Engelliler Haftasında Coşku Dolu Etkinlik

Engelliler Haftası nedeniyle Hendek Gençlik Merkezi (HGM)’de eğlence ve yemek programı düzenlendi.

Engelliler Haftasında Coşku Dolu Etkinlik

Hendek Belediyesi 10 – 16 Mayıs Engelliler Haftası nedeniyle Hendek Gençlik Merkezi (HGM)’de eğlence ve yemek programı düzenledi.

Düzenlenen programa Hendek Belediye Başkanı İrfan Püsküllü şehir dışında toplantıda olması nedeniyle katılamazken, Belediye Başkanını temsilen Hendek Belediyesi Başkan Yardımcısı Hasan Altuntaş, Hendek Belediye Başkanı İrfan Püsküllü ’nün kıymetli eşi Dilek Püsküllü hanımefendi, Sivil Toplum Kuruluşlarının temsilcileri, Birim müdürleri, Özel gereksinimli öğrenciler ve öğretmenleri ile Engelli bireyler ve aileleri katıldı.

Belediye Başkan Yardımcısı Hasan Altuntaş ve Belediye Başkanını İrfan Püsküllü ‘nün eşi Dilek Püsküllü Hanımefendi, engelli bireyler ve aileleriyle yakından ilgilenip masaları tek tek dolaşarak hoş geldiniz diyerek günün anısına fotoğraf çekildi.

Hendek Belediyesi olarak her zaman yanınızdayız

Programda konuşan Hendek Belediye Başkan Yardımcısı Hasan Altuntaş, engelliler haftası nedeniyle düzenlenen etkinliğe katılan herkese teşekkür ederek, “Hendek Belediye Başkanımız Sayın İrfan Püsküllü şehir dışında toplantıda olması nedeniyle programa katılamadı. Sizlere selamını ileterek, Hendek Belediyesi olarak yılın sadece bir günü değil her günü sizlerin yanında olduğumuzu belirtmemi istedi. Hendek Belediyesi olarak engelli bireylerimizin toplum içinde tam katılımını sağlamak için yapılan her türlü çalışmaya destek vermeye devam edeceğiz. Hepinize katılımlarınız adına teşekkür ediyorum" diye konuştu.

Meryem Akyüz coşturdu

Yenilen yemeğin ardından Karadenizli Yerel Sanatçı Meryem Akyüz’ün şarkıları eşliğinde dans edilip oyunlar oynandı. Keyifli akşam geçiren davetliler program sonunda Hendek Belediye Başkanı İrfan Püsküllü ’ye etkinlik adına teşekkür etti.

Hendek Belediyesi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner83

banner184