Hendek Belediyesi Araç Filosuna 3 Yeni Araç Daha Kattı

Hendek Belediyesi, vatandaşlara daha hızlı ve kaliteli hizmet vermek için araç filosunu güçlendirmeye devam ediyor. Bu kapsamda araç filosuna 3 yeni araç daha eklendi.

Hendek Belediyesi Araç Filosuna 3 Yeni Araç Daha Kattı

Son Model 3 Araç Daha

2019 yılından itibaren araç filosuna 1 ekskavatör, 1 mini ekskavatör, 3 çöp kamyonu, 1 dal budama makinesi ve çift kabin 2 Kamyonet dahil eden Hendek Belediyesi hizmet kapasitesi ve gücünü arttıran adımlar atmaya devam ediyor. Bu kapsamda araç filosuna, 2023 model Ford transit marka panelvan, 2023 model Ford Truck marka damperli kamyon ve 2023 model Fiat doblo markalı kamyonet satın alınarak vatandaşların hizmetine sunuldu. Hendek Belediyesi bu araçları da filoya dahil ederek araç filosunu daha da güçlendirmiş oldu.

Başkan Babaoğlu: Hendek’imize Hayırlı Olsun

Hendek Belediyesi önünde araçları inceleyip ekiplerden bilgiler alan Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu, “ Hendek’imizin hizmet kalitesini artırmak için filomuza yeni araçlarımızı dahil ettik. Her geçen gün gerek altyapısıyla gerek üstyapısıyla güçlenen ve güçlenmeye devam eden şehrimize daha iyi hizmet verebilmek adına filomuza 3 yeni araç daha ekledik.

2019 yılından bu yana hizmetlerimizi daha etkin ve verimli bir şekilde yürütmek amacıyla imkanlarımız dahilinde iş makineleri, kamyonet ve benzeri sınıfta bugün tanıtımını yaptığımız 3 araçla birlikte toplamda 11 aracı filomuza kazandırdık. Araçlarımızın şehrimize hayırlı olmasını diliyorum. Hendek’imiz ve hemşehrilerimiz her şeyin en iyisini hak ediyor. Rabbim hayırlı kazasız belasız günlerde kullanmayı nasip etsin. Hayırlı olsun” dedi.

Hendek Belediyesi

YORUM EKLE
YORUMLAR
ahmet kılıçoğlu
ahmet kılıçoğlu - 1 yıl Önce

önce yenimahalleki çöpleri temizleyin sonra poz verin

SIRADAKİ HABER

banner83

banner184