Hendek Devlet Hastanesi'nin Acil Otopark Alanı Genişliyor

Hendek Belediyesi, Hendek Devlet Hastanesi’nin acil bölümüne hizmet veren otopark alanının yetersiz kalması nedeniyle genişletme çalışmalarına başladığını duyurdu.

Hendek Devlet Hastanesi'nin Acil Otopark Alanı Genişliyor

 Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından yürütülen çalışmalar kapsamında, otopark kapasitesinin artırılması hedefleniyor.

Parklanma Sorununa Çözüm

Hendek Belediyesi ekipleri Hendek Belediye Başkanı İrfan Püsküllü ’nün talimatlarıyla Hendek Devlet Hastanesi Acil bölümü otopark alanının yetersiz kalması ve park sorununa çözüm için harekete geçti.

Hastaneye araçlarıyla gelen hasta ve hasta yakınlarının park yeri bulmakta güçlük çekmesini göz önünde bulunduran ekipler, mevcut otopark alanında genişletme çalışmalarına başladı. Toplamda 300 araç kapasitesine sahip olacak otoparkın çalışmalarının kısa sürede tamamlanması planlanırken, yeni otopark alanının hizmete girmesiyle birlikte hastane çevresindeki trafik yoğunluğunun da azalması bekleniyor.

Başkan İrfan Püsküllü Çalışmaları Yerinde İnceledi

Başkan İrfan Püsküllü, Hendek Devlet Hastanesi Başhekimi Ünal Küçükyılmaz ve Hastane Müdürü Bilal Salim ve Fen İşleri Müdürü Kamil Menteş’ ile birlikte genişletme çalışmalarının sürdüğü alanı ziyaret ederek incelemelerde bulundu.

 Başkan Püsküllü, ziyaret sırasında yaptığı açıklamada, “Hendek Devlet Hastanesi’nin acil servisine gelen vatandaşlarımızın otopark sorununu çözmek için genişletme çalışmalarına başladık. Yeni açılacak olan alanın tahmini olarak 300 araç kapasitesine sahip olmasını planlıyoruz.

 Bu çalışma sonucunda hem hastalarımız hem de yakınları için daha rahat bir ulaşım ve park alanı sağlayacağız. Hendek Belediyesi olarak halkımıza en iyi hizmeti sunma çabamız devam ediyor. Genişletme çalışmaları sırasında vatandaşlarımızın göstereceği anlayış ve sabır için teşekkür ederiz” dedi.

Hendek Belediyesi

YORUM EKLE
YORUMLAR
Emekli
Emekli - 3 hafta Önce

Mutlaka park çizgileride olsun.

SIRADAKİ HABER

banner83

banner184