banner117

Hendek, Gençlik Merkezinde Buluşuyor

Hendek Gençlik Merkezi sosyal, sportif ve kültürel etkinlikleriyle hizmet veriyor.

Hendek, Gençlik Merkezinde Buluşuyor
banner187


Sakarya Gençlik ve Spor İl Müdürlüğüne bağlı Hendek Gençlik Merkezi sosyal, sportif ve kültürel etkinlikleriyle haftanın hemen hemen her günü yüzlerce Öğrenciye ve Vatandaşlara ev sahipliği yapıyor.
Film izleyip, tanıtım yapıldı

Hendek Gençlik Merkezi son olarak Hendek İmam Hatip Lisesi öğrencilerini konuk etti. Öğrencilere, Hendek Gençlik Merkezi Müdürü Orhan Karagözlü tarafından yapılan faaliyetler hakkında bilgiler verildi. Hep birlikte film izleyen Öğrenciler ardından da film hakkında kritik yaptılar.
Hendek Gençlik Merkezi Müdürü Orhan Karagözlü, Gençlik Merkezimizi neşelendiren 200’e yakın gencimize ve Hendek İmam Hatip Lisesi Okul Müdürümüz İsmail Alçorba’ya teşekkür ederiz dedi.
Şehitler için sabah Namazında buluşacaklar

Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından düzenlenen “Gençler Sabah Namazında Şehitler İçin Buluşuyor” Projesi kapsamında Sakarya Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü olarak 07 Mart 2020 Cumartesi günü Hendek Rasimpaşa Camii’nde gençlerimiz buluşuyor.

Hendek Gençlik Merkezi tarafından organize edilecek olan Gençler Sabah Namazında Şehitler İçin Buluşuyor Projesi kapsamında namaz sonrasında çorba ikramı ve gençlere ücretsiz havuz giriş bileti verilecek.

Güncelleme Tarihi: 02 Mart 2020, 19:12
YORUM EKLE

banner83

banner184