banner117

Hendek Zabıtası Her Yerde

Hendek halkının huzuru ve sağlığı için görev yapan, çevrenin korunması için gerekli denetimleri yaparak vatandaşın en zor anında yanında olan Hendek Belediyesi Zabıta ekipleri çalışmalarını yoğun bir şekilde sürdürüyor.

Hendek Zabıtası Her Yerde
banner187

Her Yere Koşuyor

Koronavirüs (KOVİD-19) tedbirleri kapsamında fiyat denetimi ve hijyen denetimlerine hız veren Zabıta ekipleri, kurumlarla işbirliği içinde çalışmalarını/faaliyetlerini sürdürüyor. Vatandaşın mağdur olmaması için gelen tüm ihbarları hassasiyetle değerlendiren ekipler fırınlarda ve gıda satışı yapan yerlerde denetimler yaparken, fahiş fiyat uygulamasının önüne geçmek için aralıksız hizmet veriyor.

Vatandaşın Yanında

Karantinada bulunan ve özellikle kısıtlama anlarında yardım isteyen vatandaşların ilaç başta olmak üzere zorunlu ihtiyaçlarını temin ederek vatandaşlara ulaşan Zabıta ekipleri, halkın güvenliğini riske atacağı tespit edilen çevresel olaylarda müdahale ediyor. Zabıta ekiplerinin özverili çalışmaları takdir toplarken, vatandaşlar Hendek Belediyesi Beyaz Masaya yapılan taleplerden alınan dönüşlere yönelik teşekkürlerini iletti.

Hendek Belediyesi

Güncelleme Tarihi: 26 Nisan 2021, 13:42
YORUM EKLE

banner83

banner184