Hendek’için Birlikte Çok Çalışacağız

Hendek Belediye Başkanlık makamını 5 Nisan Cuma günü devralan Belediye Başkanı İrfan Püsküllü ‘ye vatandaşların, kurum ve kuruluş temsilcilerinin tebrik ziyaretleri devam ediyor.

Hendek’için Birlikte Çok Çalışacağız

Ziyaretler kapsamında Hendek 2. OSB Yönetim Kurulu Başkanı Şükrü Bodur ve Yönetim Kurulu üyeleriyle bir araya gelen Başkan İrfan Püsküllü, işbirliği ve dayanışma ruhuna vurgu yaptı.

İrfan Püsküllü: Ortak Paydamız Hendek

Hendek 2. OSB Yönetim Kurulu Başkanı Şükrü Bodur ve Yönetim Kurulu üyeleri Hendek Belediye Başkanı İrfan Püsküllü ‘ye hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

 Ziyaretlerinden dolayı misafirlerine teşekkür eden Başkan Püsküllü, Hendek’in ekonomik yapısını ve şehrin üretim ivmesini daha da güçlendirmek adına atılabilecek adımlar konusunda yapılacak iş birliklerinin önemine dikkat çekerek şunları dile getirdi, "Hendek'in ekonomik potansiyelini en üst düzeye çıkarmak için iş birliği ve ortak çaba gereklidir.

Sizin gibi önemli paydaşlarla bir araya gelerek, yerel üretimi destekleyen politikalar ve projeler üzerinde çalışarak, şehrimizin büyümesine ve kalkınmasına katkı sağlayacağız.

 Birlikte hareket ederek, Hendek'e güzel bir ivme kazandırarak şehrimizi daha da ileriye taşıyacağız. ” dedi.

Hendek Belediyesi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner83

banner184