banner117

Hendek’te Cumhur İttifakını Güçlendireceğiz

Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu, Belediye Meclis üyeleriyle istişare ve değerlendirme toplantısında bir araya geldi.

Hendek’te Cumhur İttifakını Güçlendireceğiz
banner187


Hendek Belediye Meclis üyeleriyle istişare toplantısında bir araya gelen Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu, Hendek Belediyesi MHP’li ve Ak Partili Meclis üyeleri ile tek yürektir. Hizmetlerimizle 2023 Lider Ülke Türkiye yolunda Cumhur İttifakını daha da güçlendireceğiz dedi.

Salgın Süreci

Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu, Belediye Meclis üyeleriyle Bayraktepe Sosyal Tesislerinde düzenlenen istişare ve değerlendirme toplantısında bir araya geldi. Toplantıya Hendek Belediyesi Başkan Yardımcıları Hüdaverdi Bahadır ve Hızır Çağrı Güngör, MHP Grup Başkan Vekili Yaşar Aygüneş, MHP Meclis üyeleri, Ak Parti Grup Başkan Vekili Hamit İsmailoğlu ve Ak Parti Meclis üyeleri katıldı.  Başkan Babaoğlu, salgın sürecinin ardından başlayan yeni normal dönemde düzenlenen ilk toplantının önemine değindi.
Uyum içinde çalışıyoruz

Salgın tedbirleri kapsamında düzenlenen toplantıda çalışmaları anlatan Babaoğlu, Cumhur İttifakı hamdolsun güçlü bir şekilde yoluna devam etmektedir. Hendek, uyumlu meclisi ve çalışmalarıyla Cumhur İttifakına verdiği desteği daha güçlü bir şekilde sürdürecek. Hendek’in sorunlarının masaya yatırılması ve çözüme kavuşması adına Cumhur İttifakı olarak daha sık bir araya geleceğiz. Milletvekillerimizle, Büyükşehir Belediye Başkanımızla, İlçe Başkanlarımızla toplantılar düzenleyeceğiz. Tek masa etrafında ortak akılla bu şehre en güzel hizmetleri sunacağız dedi.

Sen ben yok

Fikir alışverişinin önemine değinen Başkan Babaoğlu, Genel Başkanımız Bilge Lider Sayın Devlet Bahçeli’nin sık sık ifade ettiği gibi Cumhur İttifakını 2023 yolunda daha da güçlendirmeye kararlıyız. Cumhur İttifakı bu Milletin özüdür, umududur. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde 2023 Lider Ülke Türkiye yolunda Hendek’te yapacağımız hizmetler çok büyük önem taşımaktadır. Hepimizin milli ve stratejik hedefinin bu olduğunu biliyoruz. Hendek Belediyesi Cumhur İttifakını oluşturan MHP’li ve Ak Partili Meclis üyeleriyle birlikte tek yürektir dedi.

Gölge düşürmeyeceğiz

Hendek için çok çalışacağız, hemşerilerimiz için durmadan üretmeye devam edeceğiz, sorunlara kalıcı çözümler üreterek şehrimizi geleceğe güvenle taşıyacağız diyen Başkan Turgut Babaoğlu, Cumhur İttifakı Hendek’te uyum içinde çalışırken, ittifaka gölge düşürecek hiçbir fitneye geçit vermeyecektir diye konuştu.

Babaoğlu’nun konuşmasının ardından meclis üyeleri vatandaşların sorunlarını anlatarak, çözüm önerilerini sıraladı. Meclis üyeleri Cumhur İttifakının güçlendirilmesi için Hendek’te tek yürek çalışacaklarını beyan ederken, toplantı karşılıklı sohbet havasında tamamlandı.


Güncelleme Tarihi: 18 Haziran 2020, 11:51
YORUM EKLE
YORUMLAR
Akpartili
Akpartili - 6 ay Önce

Aslında hendek'te bir ittifak varda cunhur degil dönemin AK parti ilçe yönetimindeki bazı insanlar dönemin cumhur ittifakı başkan adayına oy vermeyip şu anki belediye başkanına oy verdiler doğal olarak ittifak yapmış oldular onlar bundan bahsediyor olabilirler

banner83

banner184