banner117

Hendek’te Yeşil Siyah Tören

Sakaryaspor’un ‘Size emanet bu kutsal formalar’ kampanyasına 254 forma satın alarak destek veren Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu, söz verdiği gibi formaları taraftarlara dağıttı.

Hendek’te Yeşil Siyah Tören
banner187


Hendek Belediye meclis salonunda yapılan dağıtım töreninde ilk 70 kişiye formaları törenle teslim edildi. 254 formanın kendisi tarafından satın alındığını ve Belediye bütçesiyle hiçbir alakası olmadığını ifade eden Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu, törene katılan vatandaşlara teşekkür etti.
Başkan Babaoğlu, Sakaryasporumuza sahip çıkmak hepimizin görevidir. Her zaman ifade ediyorum; Sakaryaspor hepimizin sorumluluğudur. Taraftarın üzerine düşeni yaptığı gibi bize de amasız fakatsız üzerimize düşeni yapmak kalıyor dedi.

Sakaryaspor ruhu

Babaoğlu, Sakaryaspor’a desteğimiz sadece forma satın almakla kalmadı. Elimizden gelen ne varsa yapmaya, Sakaryaspor ruhunu diri tutmaya canlı çalışıyoruz. Okulundan işinden maça giden taraftarlar sayesinde tribünler doluyor. Sakaryaspor bütün ilçeleri kapsayan bir değerimizdir. Eskiden olduğu gibi şanlı Sakarya’nın sahada büyükleri korkutan, titreten bir takım haline gelmesini arzu ediyoruz. Açık şeffaf ve adaletli bir şekilde çekiliş yaptık. Formalar hepinize helal olsun. Sakaryasporumuza helali hoş olsun dedi. Tören sonunda Babaoğlu isteyen taraftarların formalarını imzaladı, ardından fotoğraf çekimi yapıldı.
Yeni dağıtım için tarih açıklanacak

Bu arada Hendek Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğünden yapılan açıklamada, Başkanımız tarafından Sakaryaspor’a destek amacıyla satın alınan formaların dağıtımları devam edecek. Kazanan talihlerimizin tümü sosyal medya üzerinden açıklanacak tarihten itibaren belediyemize müracaat ederek formalarını alabilir denildi.


Güncelleme Tarihi: 10 Ekim 2019, 10:32
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner83

banner184