banner117

Hizmet Gitmemiş Mahalle Kalmayacak

Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu, Dikmen ve Aksu Mahallelerinde Belediye ekipleri tarafından yapılan çalışmalarda son durumu açıkladı.

Hizmet Gitmemiş Mahalle Kalmayacak
banner187

Dikmen mahallesinde stabilize yol olan 7 sokakta kilitli parke yol çalışmalarının tamamlandığını anlatan Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu, ekipler şimdi Aksu’da. İki Mahallede 25 bin metrekare kilitli parke yapılmış olacak. Her mahalleye planlı bir şekilde hizmet götürüyoruz. Merkeze de en ücra köşeye de bu hizmetler gidiyor, gidecek dedi.

Muhtarlar ve Vatandaşlar teşekkür etti

İki mahallenin muhtarları ile hizmet alanlarını gezen Başkan Babaoğlu, vatandaşlarla sohbet etti. Kilitli parke çalışması ile çamurdan kurtulan Dikmen halkı Başkan Babaoğlu’na teşekkür ederek, Mahallemiz ilk defa böyle hizmet gördü diye konuştu. Çalışmalardan memnuniyetini dile getiren Dikmen Mahalle Muhtarı Menderes Ayvaz ve Aksu Mahalle Muhtarı Hasan Kara’da mahallelerine gelen bu hizmetler nedeniyle teşekkür etti.

2 Mahalle, 10 sokak, 25 bin metrekare

Dikmen mahallesinde 7 ayrı sokakta kilitli parke çalışmasının tamamlandığını dile getiren Babaoğlu, her mahallede olduğu gibi Dikmen mahallesinde de sokaklarımız ilk defa kilitli parke ile buluştu. Her yıl tonlarca malzeme dökülüp, çalışma yapılan bu yollarda vatandaşımızı tozdan çamurdan kurtardık. Ayrıca kalıcı hizmete kavuşmuş oldular. İki engelli vatandaşımızın da rahatça ulaşım sağlayabilmeleri adına yol düzenlemeleri yapıldı. Şimdi sıra Aksu’da…Burada 3 sokakta kilitli parke çalışması başladık. İki mahallemizde toplamda 25 bin metrekare kilitli parke yapılmış olacak. Yağmur suyu geçişleri düzenlendi. Mahallelerimizi sırayla en güçlü hizmetlerle buluşturup, ihmal edilmiş ne varsa yapıyoruz dedi.

Sırayla her Mahalleye

Hizmetlerin kesintisiz devam ettiğini anlatan Babaoğlu, bugün Dikmen, yarın Aksu, sonra Kocatöngel, Muradiye, Hicriye, Dereköy, Hamitli, Servetiye, Nuriye, Kurtuluş, Kahraman. Sırayla bütün mahallelerimize hizmet etmeye, hizmet götürmeye çalışıyoruz.

Bana ne zaman sıra gelecek diyenlerde oluyor. Vatandaşlarımız, muhtarlarımız sanmasınlar ki belirli mahallelere hizmet yapılıyor. Dikmen’de ekipler bir aydır çalışıyor. Personeller, iş makinaları hiçbiri boş durmuyor. Bir yerde iş bitiyor, diğer işe gidiyorlar. Yıllardır mahallemize hizmet gelmedi denen neresi varsa oraya da gideceğiz. Merkeze de en ücra köşeye de bu hizmetler gidiyor, gidecek dedi.

Hendek Belediyesi

YORUM EKLE
YORUMLAR
İsimsiz
İsimsiz - 8 ay Önce

Köylere hizmet güzel ama yenimahallenin bazı bölgeleri halâ köstebek yuvası buralarada çözüm bulunsa yama yapılıyor iki gün sonra yine aynı

Mustafa armağan
Mustafa armağan - 8 ay Önce

Benim bahçeme atılan molozlar söz verilmesine rağmen 4 aydır kaldırılmadı. Biraz ciddiyet.

banner83

banner184