İYİ Parti Hendek İlçe Teşkilatından Açıklama

İYİ Parti Hendek İlçe Başkanı Fatih Bayındır, Hendek Belediye Meclisi sonrası açıklamalarda bulundu.

İYİ Parti Hendek İlçe Teşkilatından Açıklama

Kıymetli hemşerilerimiz, saygıdeğer Hendekliler;

Hendek Belediye Başkanı Sn. Turgut Babaoğlu’nun Hendek Belediye Meclisi’nde gerçekleştirdiği, sorumluluk makamına yakışmayan alaycı üslubuna binaen açıklama yapma zorunluluğumuz hasıl olmuştur.

Bizler İYİ Parti olarak seçimlerden bu yana aziz milletimizin faydasına yapılan ne iş varsa hiçbirine köstek olmadığımız gibi, milletimiz nerede mağdur ise onlara da destek olmaya çalıştık.

Biz siyaseti koltuk kapmak için değil, gönüllere girebilmek için yapıyoruz. Her zaman başladığımız gibi bitirmeyi, yola çıktıklarımızı güce değişmemeyi, hangi vaad ve kimlik ile oy istediysek aynı vaad ve kimliklerimiz ile sonuna kadar yürümeyi ilke edindik ve bundan ödün vermedik.

Hatırlatmakta fayda görüyoruz ki, bir makama talip olmak ondan önce var olan imkanlara olduğu kadar, o makamın dertleri ve sorunlarına da talip olmaktır.

Yani, kimse kendinden öncekinin üzerine suç yükleyip enkaz edebiyatı yapmasın. O makamlar şikâyet etme ağlama makamları değildir. Sorun çözme hizmet etme makamlarıdır.

Hemşerilerimizin canı nerede yandıysa biz o feryadı duyarız. Çünkü İYİ Parti’nin kulağı ihale salonlarında, rant sohbetlerinde değil sokaklardadır.

Bu bağlamda, Hendek Belediyesi’nin mağduru olan insanların davetleri üzerine, dertlerini dinlemeye gittik.

Öncelikle bizim sesimiz hiçbir zaman kendi şahsi çıkarlarımız için yükselmez. Ancak derdine talip olduğumuz insanlar için yükselir. Yükselecektir de!

Sakarya Milletvekilimiz Sn. Ümit Dikbayır nerede bir adaletsizlik, mağduriyet, hak gaspı var ise hiçbir zaman kayıtsız kalmamıştır. Muhalefet görevini yapmaktan da bir an bile tereddüt etmez.

“Sorun çözüldü” cümlenizden orada derdine çare arayan, yıllardır mağdur olmuş, dede topraklarından soğumuş ve sürekli Belediye tarafından oyalandıklarını düşünen insanlara bir göz dağı verdiğinizi düşünmek istemeyiz.

“Biz bu konuyu unutmuştuk, hatırlatmanız iyi oldu. Bir an önce gerekenler yapılacak yani sorun çözüldü sayılır” demek istediğinizi düşünüyoruz. Unutulmamalıdır ki isminizin başına bu güzel insanların koyduğu BİZİM lakabını KİMSİN olarak değiştirmek yine bu güzel insanların elindedir.

Üzülerek görüyoruz ki vatandaşların dertlerinin dinlenmesi sizi rahatsız etmiş.

Bundan rahatsız olanlar ancak dertlere değil, millet üzerinden konfora talip olanlardır. Halef selef kavgalarınıza vakit ayıracağınıza bu soruna enerji harcamanızı tavsiye eder, orada yaşadığını belirten biri olarak bir kez daha çareyi bizde aramalarına izin vermemenizin milletin faydasına olacağı için memnuniyet duyarız.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner83

banner184