Kazimiye Mahallesi’nde Fındık Budama Yarışması

Hendek Belediyesi Tarımsal Hizmetler Müdürlüğü, Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi'nin işbirliğiyle, Akın Ziraat ve Bahco firmalarının sponsorluğunda gerçekleşen Kazımiye Mahallesi Fındık budama Yarışması düzenlendi.

Kazimiye Mahallesi’nde Fındık Budama Yarışması

Etkinlik kapsamında dereceye giren yarışmacılara ve katılımcılara ödüller verildi.
Üreticilere Teşekkür Ve Ödül

Yarışmanın sonunda dereceye giren üreticilere ve katılımcılara ödüller verildi. Birinci olan üretici, Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu tarafından ödülünü aldı. Bahco SNA Endüstriyel Green Grup Uygulama Müdürü Suzy Lochtenberg Hanım ve Hendek Belediyesi Tarımsal Hizmetler Müdürü Recep Ali Aydın, 2. ve 3. yarışmacılara ödüllerini takdim etti.

Etkinlikte, Bahco SNA Endüstriyel Genel Müdürü Murat Adak, Bahco SNA Endüstriyel Green Grup Uygulama Müdürü Suzy Lochtenberg ve Akın Ziraat İlaçları İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi'nin sahibi Doğan Akın'a, sponsorluklarından dolayı Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu tarafından teşekkür edildi.

Çiftçilerin Bilinçlenmesine Katkı

Bu etkinlik, çiftçilerin farkındalığını artırarak tarım sektörüne verilen önemi vurgulamış ve tarımsal faaliyetlerin geliştirilmesine katkı sağlamıştır. Katılımcılar arasında dostluk ve dayanışma duygularının pekiştiği bu etkinlik, Hendeğimizin tarımsal potansiyelini öne çıkarmıştır. Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu, bu tür etkinliklerin ve üniversite iş birliklerinin tarım sektörü için son derece etkili olduğuna vurgularken, Belediyenin Tarımsal Hizmetler Müdürlüğünün bu alandaki çalışmalarının Sakarya için bir rol model teşkil ettiğini ifade etti.

Hendek Belediyesi

YORUM EKLE
YORUMLAR
Kadir KAZIN
Kadir KAZIN - 7 ay Önce

Yarışmacıların adı Kaç kişi yarışmayakatıldı bunları yazmak okadarmı zor Reklam kokan hareketler bunlar

SIRADAKİ HABER

banner83

banner184