Dolu dolu hazırlanan çocuk şenlikleriyle ilgili açıklama yapan Namlı, “6 Mayıs Cumartesi günü Çamlıca Mahallemizde belediye hizmet binası önünde, 7 Mayıs Pazar günü Kurtköy Mahallesinde Merkez Cami karşısı Belediye iş hanı arkasında bulunan meydanda ve 12 Mayıs Cuma günü Hendek merkezinde bulunan Belediye otoparkında saat 10.00-17:00 arasında çocuk şenlikleri düzenlenecektir. Şişme oyun grupları, şarkılar, ikramlar ve sürprizlerle dolu etkinliğimize tüm ailelerimizi çocuklarıyla bekliyoruz” dedi.
MHP’den Çocuk Şenliği Müjdesi
MHP Hendek İlçe Başkanı Burhan Namlı, 3 ayrı çocuk şenliği düzenleme kararı aldıklarını belirterek tüm aileleri ve çocukları ücretsiz şenliğe davet etti.
![MHP’den Çocuk Şenliği Müjdesi](https://www.hendekgundem.com/images/haberler/2023/05/mhpden_cocuk_senligi_mujdesi_h21421_4fa30.jpg)
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER