banner117

Müdürün Görevden Alınmasına Muhtarlardan Tepki

Tüm Hendek Muhtarlar Derneği Yönetimi Ver Muhtarlar Adına Başkan Kadir Yağlı açıklama yaparak SASKİ Hendek Şube Müdürü Ali Osman Gürsoy’un görevden alınmasına tepki gösterdi.

Müdürün Görevden Alınmasına Muhtarlardan Tepki
banner187

Tüm Hendek Muhtarlar Derneği Yönetimi Ver Muhtarlar Adına Başkan Kadir Yağlı “Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanlığına bağlı olarak çalışan Hendek Saski Müdürü Ali Osman Gürsoy’un, ilçemizdeki görevine beklenmedik bir şekilde son verilmesi muhtarlar olarak bizler tarafından büyük üzüntüyle ve şaşkınlıkla karşılanmıştır. Biz mahalle muhtarlarının önceliği temsilciliğini yaptığımız mahallelerimize hizmet götürebilmektir.

İlçemizde görev yaptığı süre içerisinde mahalle muhtarlarımızla ikili ilişkilerde oldukça başarılı olan, görev bilinci ile hareket eden Saski Müdürümüz Ali Osman Gürsoy’dan Mahalle Muhtarları olarak ilçemize sağladığı katkılar ve hizmetlerinden dolayı fazlasıyla memnun ve kendisine müteşekkiriz.

Konuyla İlgili; Tüm Hendek Muhtarlar Derneği Yönetimi Olarak Saski Genel Müdürü Sayın Yiğit Turan’ı makamında ziyarette bulunduk. Her ne kadar bu olanlara anlam veremesekte, konunun en kısa sürede çözüme kavuşturularak ilçemize yapılan ve yapılacak olan hizmetlerin kaldığı yerden devam etmesinin sağlanacağına inancımız tamdır. Kamuoyuna Saygıyla Duyurulur” ifadeleri yer aldı.

Güncelleme Tarihi: 05 Mayıs 2021, 16:55
YORUM EKLE

banner83

banner184