banner117

Muhtarlarımızla Çalışmalarımız Artarak Devam Edecek

Hendek Belediye Başkanı Turgut ,Babaoğlu, MHP Hendek İlçe Başkanı Burhan Namlı ve beraberindeki heyet Tüm Hendek Muhtarlar Derneği Başkanı Kadir Yağlı ve Muhtarları ziyaret etti.

Muhtarlarımızla Çalışmalarımız Artarak Devam Edecek
banner187

MHP Hendek İlçe Başkanı Burhan Namlı ve beraberindeki heyetle Tüm Hendek Muhtarlar Derneği Başkanı Kadir Yağlı ve muhtarlara hayırlı olsun ziyareti yapan Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu, Hizmet noktasında en önemli paydaşımız olan muhtarlarımızı çok önemsiyor, değer veriyoruz. İş birliği içinde ortaklaşa çalışmalarımız yeni dönemde artarak devam edecek dedi.

Tebrik ziyareti

Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu, Tüm Hendek Muhtarlar Derneği Başkanı Kadir Yağlı, Yönetim Kurulu üyeleri ve muhtarlara hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.  Dernek hizmet binasında gerçekleşen ziyarette MHP Hendek İlçe Başkanı Burhan Namlı, Belediye Başkan Yardımcıları, meclis üyeleri, İlçe Kadın Kolları Başkanı Zübeyde Gürbüz’de yer aldı.

Teşekkür ediyorum

KOVİD-19 tedbirleri kapsamında kısıtlı sürede gerçekleşen ziyarette Başkan Babaoğlu ve beraberindeki heyete teşekkür eden Dernek Başkanı Kadir Yağlı, Başkanımıza, beraberindeki heyete ve tüm ekibine nazik ziyaretleri için teşekkür ediyorum. Hendek için çok çalışmaya devam edeceğiz, güzel hizmetleri hemşerilerimizle buluşturacağız diye konuştu.

Hayırlı uğurlu olsun

MHP Hendek İlçe Başkanı Burhan Namlı ise muhtarların önemine değinerek, Muhtarlarımıza bu yeni dönemde başarılar diliyorum. Kadir Yağlı ve yönetimini tebrik ediyor, Hendek’imize bir kez daha hayırlı uğurlu olmasını temenni ediyorum. Güzel hizmetleri güçlü bir şekilde hayata geçireceğimizden hiçbir şüphemiz yok ifadelerine yer verdi.

İstişare ve ortak akıl

Son olarak konuşan Başkan Turgut Babaoğlu, Muhtarlar Derneğimizin yeni başkanı olan Sayın Kadir Yağlı ve yönetimi kutluyorum. Görevlerinde başarılar diliyorum. Muhtarlarımızla güçlü bir şekilde çalışıyoruz. Hendek’i en güzel hizmetleri kavuşturmak adına iş birliği içindeyiz. İstişare ve ortak akla önem veriyoruz. Mahallelerimize yapmış olduğumuz hizmetlerimiz artarak devam ediyor. Bunu herkes görüyor, rakamlarla ortaya koyuyoruz dedi.

İşbirliğimiz artarak devam edecek

Hendek’te başlatılan hizmet seferberliğinin aralıksız devam ettiğini ifade eden Başkan Babaoğlu, tüm Hendek’i kucaklıyor, şehrin 91 mahallesini en iyi hizmetlerle buluşturmaya çalışıyoruz. Bana oy verdi, vermedi, bu benden bu benden değil gibi tarzım hiç olmadı. Hendekli bize hizmet etmemiz için oy verdi. Muhtarlarımız hizmet noktasında en önemli paydaşlarımız arasında yer alıyor. Ortak çalışmalarımız artarak da devam edecek dedi.

Hendek Belediyesi

Güncelleme Tarihi: 27 Nisan 2021, 13:42
YORUM EKLE

banner83

banner184