banner117

Nayir Hendek’e Veda Etti

Valiler Kararnamesi ile Mülkiye Başmüfettişliği görevine atanan Vali Ahmet Hamdi Nayir, Hendek’e veda ziyaretinde bulundu.

Nayir Hendek’e Veda Etti
banner187


Vali Nayir Kaymakamlık makamında gerçekleşen ziyarette Hendek Kaymakamı Halil İbrahim Acır, Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu, Hendek Cumhuriyet Başsavcısı Sebahattin Erkaya, Hendek Emniyet Müdürü Şevket İlhan ve İlçe Jandarma Komutan Vekili Teğmen Fatih Ergün tarafından karşılandı.
Güzel hizmetler

Vali Nayir, Kaymakam Acır, Başkan Babaoğlu ve protokol ile bir süre sohbet etti. Salgın sürecinde değinen Vali Nayir, Sakarya’ya hizmet etmekten onur ve gurur duyduğunu söyledi. Sakarya halkına teşekkür eden Nayir, tüm kurumlarla iş birliği içinde çalıştıklarını ve güzel hizmetlere imza attıklarını ifade etti.
Başarı diledi

Vali Nayir yapılan görüşmenin ardından Hendek’ten ayrılırken Başkan Babaoğlu yayınladığı açıklamada, Hendek'imize katkıları ve hizmetlerinden dolayı sayın Valimize hemşerilerim adına teşekkür ediyor, yeni görevinde ve yaşantısında kendisine başarılar diliyorum ifadelerine yer verdi.

Güncelleme Tarihi: 12 Haziran 2020, 13:48
YORUM EKLE

banner83

banner184