Öğretmenler Günü Hendek’te Etkinliklerle Kutlandı

24 Kasım Öğretmenler günü Hendek’te çeşitli etkinlikler ile kutlandı.

Öğretmenler Günü Hendek’te Etkinliklerle Kutlandı

Hendek Kaymakamlığı önünde bulunan Atatürk anıtına çelenk sunulmasıyla başlayan program ardından Ticaret Merkezi Konferans Salonunda devam etti.

Kaymakamlık tören alanı

Hendek Kaymakamlığı önünde düzenlenen törene Hendek Kaymakamı Halil İbrahim Acır, Hendek Belediye Başkanını Vekâletten Başkan Yardımcısı Hüdaverdi Bahadır, Hendek İlçe Emniyet Müdürü Mesut Eyigün, Hendek İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Süleyman Sercan Candan,Siyasi Parti İlçe Temsilcileri, Sivil Toplum Kuruluşları temsilcileri, Öğretmen ve Öğrenciler katıldı.

Hendek İlçe Milli Eğitim Müdürü Murat Çekiçcioğlu tarafından Atatürk Anıtı’na çelenk sunulurken, saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başlayan program daha sonra Hendek Ticaret Merkezi Konferans salonunda devam etti.

Kutlama programı ve ödül töreni

Hendek Kaymakamlık binası önünde gerçekleşen törenin ardından Sakarya Milletvekili Ali İnci ve ilçe protokolünün katılımıyla, Hendek Ticaret Merkezi Konferans Salonunda kutlama programı gerçekleşti.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başlayan program ardından Aday öğretmenler adına Özel Eğitim Uygulama Okulu I. Kademe öğretmeni Ayşe Keşkekoğlu konuşma yaptı. İlçe Milli Eğitim Müdürü Murat Çekiçcioğlu’nun konuşmasının ardından Milli Eğitim Bakanımız Sayın Yusuf Tekin’in Öğretmenler Günü Mesajı okundu.

Daha sonra sırasıyla Oratoryo Gösterisi, Müzik Dinletisi ve Öğrenci Şiirleri okundu. Aday Öğretmenlerin Yemin Töreni ve Hizmet Şeref Belgeleri Takdim edilmesiyle program son buldu.

Güncelleme Tarihi: 24 Kasım 2023, 20:09
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner83

banner184