banner117

Pazar Yerinde Çiçeklerle Karşıladılar

Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu, KOVİD tedbirlerine uygun olarak Pazar yerinde kadınlara çiçekler dağıttı.

Pazar Yerinde Çiçeklerle Karşıladılar
banner187

Alışverişe gelen kadınlar çiçeklerle karşılanırken, Başkan Babaoğlu’na teşekkür ettiler.

Hes Ve Ateş Kontrolü

Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu; 8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeniyle ilçe Pazar yeri girişlerinde kadınlara çiçek dağıttı. Dağıtıma Belediye Meclis Üyesi Nigar Görüm, MHP İlçe Kadın Kolları Başkanı Zübeyde Gürbüz ve ilçe kadın kolları üyeleri de katıldı.

Pandemi tedbirleri kapsamında düzenlenen etkinlikte Emniyet, Jandarma, Zabıta ve belediye görevlileri vatandaşlarla, esnafa HES ve ateş ölçerle kontroller yaptı. Ayrıca tüm vatandaşlara ve esnaflara yönelik maske-mesafe ve hijyen uyarıları yapıldı.

Babaoğlu: Kutluyorum

Pazar yerine alışverişe gelen Hendekli kadınlar, çiçeklerle karşılanırken nazik davranış nedeniyle Başkan Turgut Babaoğlu’na teşekkür ettiler. Çiçeklerin üzerinde, “Yalnızca yılın belirli günlerinde değil, her gün değer görmeyi hak eden kadınlarımızın 8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nü kutluyor, kadına yönelik şiddetin her türlüsünü lanetliyorum” yazısı yer alırken, Başkan Babaoğlu bir kez daha 8 Mart Dünya Kadınlar gününü kutladı.

Hendek Belediyesi

Güncelleme Tarihi: 09 Mart 2021, 16:06
YORUM EKLE
YORUMLAR
Osman
Osman - 1 ay Önce

Gerekli tespitler yapıldı orada hem kamu logosu hem başka bir siyasisi parti logosu mevcut idi kartlarda bu kanunlarımıza aykırı onların Turgut

banner83

banner184