Püsküllü, Kadınlar Gününü Kutladı

Önceki dönem Hendek Belediye Başkanı, Ak Parti Sakarya İl Başkan Yardımcısı İşadamı İrfan Püsküllü, 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü kutladı.

Püsküllü, Kadınlar Gününü Kutladı

Türk Kadını tarihin her devrinde eşsiz fedakârlık ve cefakârlık göstermiş cephelerde kahramanlıklarla destanlaşmış, hayatın her alanında önemli sorumluluklar almıştır.

İnsan haklarının ayrılmaz ve vazgeçilmez bir parçası olan kadın haklarının sağlanması yolunda yapılan çalışmaların simgesi olan 8 Mart tüm Dünyada olduğu gibi Ülkemizde de Dünya Kadınlar Günü olarak kutlanmaktadır.

Sevgiyi, fedakârlığı, üretkenliği ve duyarlılığı temsil eden kadınlarımız, huzurlu ve sağlıklı bir toplumun temel taşlarıdır. Siyasi, sosyal ve ekonomik hayata giderek daha çok katılan Türk kadınları böylece ülkenin aydınlık geleceğinin şekillenmesine de katkı sağlayacaktır.

8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü kutlarken, Kadın haklarının iyileştirilmesi bakımından çalışmaların artarak devam etmesini diler, yürekleri sürekli sevgi dolu başta Şehit Anneleri, Şehit Eşleri olmak üzere tüm Kadınlarımıza saygılarımı sunarım.

Güncelleme Tarihi: 08 Mart 2022, 10:08
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner83

banner184