banner117

Şahlanış Gecesine Davet

Ülkü Ocakları Hendek İlçe Başkanı Sıtkı Yaz, tüm Sakaryalıları 15 Şubat Cumartesi günü saat 19:00’da Hendek Atatürk Spor Salonunda düzenlenecek olan, ‘2023 Milliyetçi Türkiye Şahlanış gecesi’ programına davet etti

Şahlanış Gecesine Davet
banner187


15 Şubat Cumartesi günü Saat 19:00’da Hendek Atatürk Kapalı Spor Salonunda düzenlenecek olan Şahlanış Gecesi programına günler öncesinden hazırlanan Hendek Ülkü Ocakları, Hendek’ten tüm Dünya’ya Milliyetçi Türkiye mesajı vermeye hazırlanıyor.

Gecede Ülkücü camianın sevilen isimlerinden olan ünlü sanatçılar Ali Kınık ve Alperen Kekilli sahne alacak. Şahlanış Gecesi programına tüm Sakaryalıları davet eden Ülkü Ocakları Hendek İlçe Başkanı Sıtkı Yaz, ülkemizin çok zor bir süreçten geçtiğine değindi.

Büyük Türk Milleti

Son zamanlarda peş peşe gelen acı haberlerle büyük üzüntüler duyduklarını dile getiren Ülkü Ocakları Hendek İlçe Başkanı Sıtkı Yaz, tüm acılara, tüm zorluklara rağmen milli ve manevi değerlerin ışığında, yardımlaşma ve kardeşlik duygularıyla Türk Milleti tarihler boyunca dimdik ayakta durmuştur. Rabbim ülkemizi ve milletimizi korusun, kollasın. Hainlere fırsat vermesin. Kardeşliğimiz daim olsun dedi.

Kutlu gece

Zor bir süreçten geçsek te tek yürek olduğumuzu haykırmak, Ülkümüzü muzaffer kılmak için Şahlanış gecesiyle Hendek’ten bir mesaj vermek istiyoruz diyen Yaz, bu kutlu geceye tüm Sakaryalı hemşehrilerimizi davet ediyorum. Hendek Atatürk Kapalı Spor Salonunda Cumartesi günü Saat: 19.00’da başlayacak olan 2023 Milliyetçi Türkiye Şahlanış Gecesi programına her bir Vatandaşımız, Ülküdaşımız özel davetlimizdir, onur konuğumuzdur ifadelerine yer verdi.


Güncelleme Tarihi: 13 Şubat 2020, 15:46
YORUM EKLE

banner83

banner184